ERKUNT 80T & UNIVERSAL 448 VE 445 KARSI..

Ynt: ERKUNT 80T & UNIVERSAL 448 VE 445 KARSI..

istediğin yorumu tabiki yapabilirsin bunda hukuki yada idari bir problem yok ancak yaptığın yorum kaliteni ortaya koyuyor bunun farkında olarak yorum yaparsan daha iyi olur kardeşş

sorun yok arkadaslar kucuk bı ıkılı tartısma yaptık emınım benım olmadıgı gıbı arkadasında ıcınde kötuluk yoktu o bılgıs dogrultusunda bır seyler yazdı ben yazdım ve sonunda orta yolu bularak tartısmamızı sonlandırdık

ılgı ve yorumlarınız ıcın tesekkurler..

morrrrr link=topic=32157.msg287936#msg287936 date=1281182413' Alıntı:
istediğin yorumu tabiki yapabilirsin bunda hukuki yada idari bir problem yok ancak yaptığın yorum kaliteni ortaya koyuyor bunun farkında olarak yorum yaparsan daha iyi olur kardeşş
bak arkadaş sana bir kalite gösteririm ama ne yaşınnı yazmışsın ne memleketini belki benden büyüksündür diye birşey demiyorum sabrımı zorlama bu sanal alemde seninle sidik yarıştırır gibi laf yarıştırmayada niyetim yok ben 15 yaşımdan beri çeltikçilik, pancarcılık ve kuru tarımın herçeşidini yapıyorum babam 3 sene önce rahmetli oldu ve bütün bu işler hepsi benim üzerimde dönüyor ben hangi tıraktörün nasıl çekiçeğini iyi bilirim ve ben erkunt düşmanıda değilim bunu benim mesajlarımı okuyarakta görebilirsin
arkadaşlar bu tartışmadan bolayı sizlerden özür dilerim

Erkuntcu abım sana helal olsun kardesım gercekten traktörün güsel onlar çekıyı yokardan takmalarına rağmen asılamamıslar senı helal olsun erkunta

halat kopası bır seyı degısmez o traktöler 1 karıs cukur oymus ve o cukurdan cıkacaklar hemde erkuntu cekerek o iş cok zor. :). ya belkı ıletısım hatası ola bılır ben demıyorum erkunt ıkısını ceker ama böyle bır sey yaptık paylasmak ıstedık. amac kötulemek degıl. benım eskı traktörum 448 unıversal bana sorarsan 48 & 50 hp gucundekı en ıyı traktördur çekı bakımından..445 te ondan asagı kalır yönu yok.. yorumlar ıcın sonsuz tesekkurler..