Erkunt 80 & Zetor 64 / Pulluk

Hamdi.. hayirli cumalar:)

Video 2 şeyin ispati;

-3 silindirin az yakacaginin hikaye oldugunun..

60-70 bg sonrasi 3 silindir az yakmayi birak agir iste hem yakar hem is yapmaz vesselam..

-zetor 64'un hakkaten emsalsiz bi motor oldugunun..

100'luk motor malzemesiyle 64'luk bi motor hemde avrupa kalite hayal edelim..

Iste o motor.. zetor 64.. vesselam:)

---

Ek olarak;

-yerlilerin daha cok ekmek yemesi, calismasi gerektigini

-fuarlarda "kac bg-kac para" diye sorup.. "beygiri su paraya geliyo" diye hesap yapmanin anlamsizligini.. vs

Hamdi.. hayirli cumalar:)

Video 2 şeyin ispati;

-3 silindirin az yakacaginin hikaye oldugunun..

60-70 bg sonrasi 3 silindir az yakmayi birak agir iste hem yakar hem is yapmaz vesselam..

-zetor 64'un hakkaten emsalsiz bi motor oldugunun..

100'luk motor malzemesiyle 64'luk bi motor hemde avrupa kalite hayal edelim..

Iste o motor.. zetor 64.. vesselam:)

---

Ek olarak;

-yerlilerin daha cok ekmek yemesi, calismasi gerektigini

-fuarlarda "kac bg-kac para" diye sorup.. "beygiri su paraya geliyo" diye hesap yapmanin anlamsizligini.. vs

Hayirli cumalar umut hocam
4 piston motor herzaman avantajlidir 3 pistona gore. Leyland 184 var bende 32 hp.o bile 4 piston. Boyundan buyuk is yapar herzaman. Yakitida koklar resmen. Traktorden performans bekliyorsan 4 piston olcak.
Zetor 64 un guzel cekisi var.erkuntlar malesef hep boyle.yerli yurdun mali diye aliyorsun ama sonuc bu malesef.
Case ile test isi ne alemde umut hocam.

hamdi.. caseciden haber bekliyoz.. yalnız buralar yagışlı suan..

bide ciddi bi alıcı cıktı 640 ile takas edelim diyo..

bekliyoz yani..

---

zetoru ön plana cıkarma değil..

erkunt un adı 80 ama hem 3 piston hem de adım gibi eminim SİLİNDİR HACMİ zetordan kucuktur..

bunlar gözden kacan BÜYÜK ayrıntılar..

Hakkaten erkunt böyle gidiyorsa yaksın o motoru sahibi 😁 arkadaş ben erkunt 60 kullandım gayette iyi gidşyordu hadi motor ayarsız pulluk ayarsız vs diyelim yinede bu kadar yavaş gitmez bu video hiçbirşeyi kanıtlamaz kimseyi kırmak istemem fakat en basit ifadeyle yanlışlık var bu işte

2 nin 3 ü demişsiniz ama bu 2 nin 2 si bende erkunt kullanıyorum umut abi sana meydan okuyorum bak bu konuda ciddiyim sende 64 lük zetor var bende de 70 lik erkunt var bayburt ile kars arası çok uzak değil gel buraya tarla sürelim el mi yaman bey mi yaman görelim video da çeker atarız buraya insanlarda karşılaştırma yaparlar serilik te desen varım yakıtta desen varım buradaki erkunt kullanıcısı motoru resmen karalamaktan başka bişey yapmamış o zaman görelim senin methettiğin zetoru keşke gelebilsen

Umut abi yeme bizi :)
o erkunt 80.3 E mi ?
3 - 4 silindir işini geç E serisi o kadar yavaş gitmez bu kadar da değil ilk defa erkunt videosu izlemiyoruz.
erkunttan seri olanları da gördük erkuntun tepelediklerini de gördük.

Güzel bir zetor reklamı yapmışın vesselam.
Problem değil sen 3-5 video daha çek bu kesmez bizi.

Cekim konyadan.. 2 motorda ayni kisinin olcak..

64'un deneme testleri yeni sahibi yapar artik.. sattik kurtulduk kötu zetordan:)

---

Hamdi baska bahara kaldi test.. bi aksilik olmazsa sattik zetoru..

Gittigi yer cok canli kalabalik.. alanlar bicerci ama case yok o tarafta..

---

Erkunt yerli gururumuz ama daha cok ekmek yemesi lazim.. dost acı söyler:)