DOLAR DÜŞTÜ

Ben hayatta olduğum sürece kimse elimden alamaz al papazı ver papazı diyip tükürdüğünü yalamak 81 milyondan sorumlu bi kişi için daha büyük onursuzluk. Milyonlar soğudu bu hareketten dolayı. Dolar daha da düşecek. Peki bu dolar arttı diye yapılan zamlar geri alınacak mı ? Tabiki hayır

Ben hayatta olduğum sürece kimse elimden alamaz al papazı ver papazı diyip tükürdüğünü yalamak 81 milyondan sorumlu bi kişi için daha büyük onursuzluk. Milyonlar soğudu bu hareketten dolayı. Dolar daha da düşecek. Peki bu dolar arttı diye yapılan zamlar geri alınacak mı ? Tabiki hayır

Ben demiştim demekten nefret ediyorum ama demiştim ve sonuç olan yine bize oldu dayanma gücümüzü test etmiş olduk

Madem papazı verecektiniz ,

-Neden sözde " dolar 10lira olsada , papazı geri vermeyiz ; guru ekmek+ soğan yeriz " lafını söylediniz ?

-Neden "Bu fakir bu görevde olduğu sürece o şahsı alamazsınız." dediniz ?

-Neden doların 6-7tl olmasına göz yumdunuz da çiftçiyi , asgari ücretlinin alım gücünü sıfırladınız ?

diye sormazlarmı , sormazlar çünkü yol yaptı... [emoji23]

• Beğen
Tepkiler: Alexander

-Neden sözde " dolar 10lira olsada , papazı geri vermeyiz ; guru ekmek+ soğan yeriz " lafını söylediniz ?

-Neden doların 6-7tl olmasına göz yumdunuz da çiftçiyi , asgari ücretlinin alım gücünü sıfırladınız ?

O konuya hiç girmeyelim işin içinden çıkamayız[emoji1] [emoji1] yol değil tuzak yaptı. Az bi gaza basıyosun Çaaattt!!! Cezayı yapıştırıyolar sollama yapıyosn hatalı sollama diyorlar korna öttürüyosun bu yolda korna basmak yasak diğer soförleri rahatsz ediyosun diyorlar. Geçiş ücretlerinide unutmayalım Bedava yamı kullanıyoruz yolları.

Çıkıpta papazı İsmet İnönü bıraktı dese ki korkuyorum diyebilir kimse yahu adam ölü diilmi diye bile sormazlar dedigin gibi yol yaptı

Devam devam herşey güzel bak dolarda düşüyor herşey güllük gülüstanlık olacak:DRahipi saldı çünkü amerika kardeş bu uganda değil.Adamı isterse ipe verir bu ülkede.Kimse dayanamaz yaptırımlarına bu kadar basit.Koskoca rusyaya ambargo koyur adamlar türkiye neki.Youtubede yok dünyanın en büyük 8. ekonomisimiş yok çok büyüyenmiş yok bilmem ne.Birde saray karşılamaları varya böyle güzel müzklerle falan filan:DBirde ecevit eskiden amerika başkanın karşısında ezik büzük dduruyormuş filan.Dİşde böyle lafını yedirirler adama.Adamlar fetöyü veriyolarmı vermiyorlar çünkü bi bok yapamassın.Sen vermedin gördün onu bununu tersten.Bütün millet cermesini çekecek.Yine diyorum haktır bu millete.Bizim ülkede deveye diken insana anladınız siz onu.

Devam devam herşey güzel bak dolarda düşüyor herşey güllük gülüstanlık olacak:DRahipi saldı çünkü amerika kardeş bu uganda değil.Adamı isterse ipe verir bu ülkede.Kimse dayanamaz yaptırımlarına bu kadar basit.Koskoca rusyaya ambargo koyur adamlar türkiye neki.Youtubede yok dünyanın en büyük 8. ekonomisimiş yok çok büyüyenmiş yok bilmem ne.Birde saray karşılamaları varya böyle güzel müzklerle falan filan:DBirde ecevit eskiden amerika başkanın karşısında ezik büzük dduruyormuş filan.Dİşde böyle lafını yedirirler adama.Adamlar fetöyü veriyolarmı vermiyorlar çünkü bi bok yapamassın.Sen vermedin gördün onu bununu tersten.Bütün millet cermesini çekecek.Yine diyorum haktır bu millete.Bizim ülkede deveye diken insana anladınız siz onu.

gücümüzün yettiği ülke var yetmediği ülke var kendimizi dev aynasında görmekten vazgeçip özeleştiri yapsak her şey rayında gidecek ama kibir almış başını gitmiş en büyık biziz diyoruz ama gerçekçi olmak insanı başını yere eğdirmez

Baştaki ego kasacam diye faturasını halka ödetiyor söz ağızdan bir kere çıkar ama tükürdüğünü yalamaktan ağızda kalmadı tövbe tövbe
Bide tutturmuş kandırıldım da kandırıldım. [emoji1] Tükürdüğünü yalamaktada üstune yok. Halk hala uyanamadı ben ona şaşıp kalıyorum. Kimse sesini çıkarmıyor demek herkez halinden memnun

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT
Bide tutturmuş kandırıldım da kandırıldım. [emoji1] Tükürdüğünü yalamaktada üstune yok. Halk hala uyanamadı ben ona şaşıp kalıyorum. Kimse sesini çıkarmıyor demek herkez halinden memnun
Halinden memnun gibi gözüküyolar bence eger cıkıp biri bişi dese suanki piyasalar hakkında fetö şu bu deyip direk hapse atarlar sıkarsa cıksın desin bişi o yüzden susmak zorunda herkes sonumuz daha kötü olacak.

• Beğen
Tepkiler: OnurrrCa