deutz yağ bakım ve yedek parça temini

2016 model Deutz fahr 410 ithal traktorum var,bugune kadar yağ bakımları icin servis çağırdık ve fahis fiyatlar verdik, simdiden sonra malzemeleri kendimiz alıp burdaki traktor tamirhanesinde yagini filtresini vs degistirmek istiyoruz.

bu malzemeleri alabilecegimiz internet sitesi yada Ankara da dukkan var mi?

2016 model Deutz fahr 410 ithal traktorum var,bugune kadar yağ bakımları icin servis çağırdık ve fahis fiyatlar verdik, simdiden sonra malzemeleri kendimiz alıp burdaki traktor tamirhanesinde yagini filtresini vs degistirmek istiyoruz.

Filtrelerin fotoğraflarını cek yagciya göster o verir uygun filtreleri 10/40 kaliteli bir markanın tahminen 10 litre kadar yağ al motor sıcak iken sal alttan yağı bekle 15 dakika kapat tapayı doldur yağı devam et kendinizde yaparsınız

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

Merhaba.Yaklaşık 15 yıllık same kullanıcısıyım.sıfır aldıktan sonra 2 3 defa servise değişim yaptırdım.Sonrasında garanti devam ederken bile yağ değişimlerini kendim yaptım o gündür bu gündür kendim yaparım.Yağ olarak castrol 15/40 turbomax kullanırım.Bence filtreleri orjinal kullan.özellikle hava filtresini.şampiyon,fil ve sdf nin burada ürettiği start markasını kullandım.Gözlemlediğim içlerinde en iyisi fil ama yeni alacağım filtreyi orjinal alıcam.start markayı hiç alma iç filtreye toz geçiriyor.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Filitrelerini ostimde herhangi bir filitreciden üzerindeki filtrelerin numarasını vererek temin edebilirsin.
Yağıda yine ostimde bulunan durucan ,doğsan v.s gibi firmalardan temin edebilirsin. Ama orjinal filitre numaralarını hiç bir zaman kaybetme.