çks traktör kredisi ile ilgili yorum

selamun aleyküm abilerim, kardeşlerim. çks'si olana traktör kredisi muhabbeti var. bu %7 faizli. bayiileri gezdim baktım ancak new holland çok fazla liste fiyatı üzerine fiyat koyuyor. genel merkez ile görüştüğümde de bizim liste fiyatlarımız satış için önerdiğimiz fiyatlar diyor. bayi istediği fiyatı diyebilir diyor. deutz fahr ile görüştüğümde ise liste fiyatına yakın fiyatlar söylediler. öncelikle bu kredi hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. sonrasında da Deutz fahr alınır mı bundan 5-6 yıl sonra satıp değiştirmek istediğimizde satışı nasıl olur. kronik arızaları var mıdır? 3060e tek çekerine baktım.

114
selamun aleyküm abilerim, kardeşlerim. çks'si olana traktör kredisi muhabbeti var. bu %7 faizli. bayiileri gezdim baktım ancak new holland çok fazla liste fiyatı üzerine fiyat koyuyor. genel merkez ile görüştüğümde de bizim liste fiyatlarımız satış için önerdiğimiz fiyatlar diyor. bayi istediği fiyatı diyebilir diyor. deutz fahr ile görüştüğümde ise liste fiyatına yakın fiyatlar söylediler. öncelikle bu kredi hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. sonrasında da Deutz fahr alınır mı bundan 5-6 yıl sonra satıp değiştirmek istediğimizde satışı nasıl olur. kronik arızaları var mıdır? 3060e tek çekerine ba

• Beğen
Tepkiler: filizma
Cks üzerinden verilen kredi traktor icin kasko degerinin yani liste fiyatinin 4 te 3 ne kredi veriyolar ziraat bankasi geri kalan 4 te1 i ve liste fiyatinin uzerindeki farki siz veriyosunuz. Yerli uretim belgesi olan traktorler yuzde 7.5 faiz.
bazı yerlerde değişken faiz yüzünden şikayet edenler var ancak bayii kesinlikle değişken faiz olmadığını belirtti. hangisi doğru acaba.

Ziraat bankası ise çekeceğiniz yer orada sistem farklı işliyor. Üzerinde tarla yok ipotek yapacak yer yok sadece kiraya ektiği yerin çks si var adam krediye başvurdu sıfır başak traktör aldı. Ben yılbaşından önce ekipman kredisi için ziraat bankasına başvuru yaptım. Alacağım çapa makinası 95bin tl. Benden 1m. luk ipotek aldı. Banka hesabında makineden bir kaç tane alacak nakidim var. Ayrıca 350dekar çks var 100 yada 150 dekarı sulu hala kredi çıkmadı bana bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK

2019da kiralık tarla ile yapılan çks ile traktör kredisi kullanmıştım.İlk kez çks yapılmıştı üzerime ve kredi sürecinde bir problem çıkmamıştı.O zaman alacağım motor 190bin iken 136bin lira kredi talep etmiştim ve çıkmıştı.Bordrolu çalışan olduğum için onunda faydası olmuş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Blackview