Chiko Yem Bitkisine Kuzulu Koyunlarımı Saldım

Serdar bereketli olsun
Videoda güzel görünüyor iş maşallah
Gençler pek tercih ermiyor bu işi pek saygı kalmadı
Televizyonda belgesel var İngilterede çekilmiş belki görmüşündür kalabalık aile çiftliği nasılda saygı duyuyorlar bu işlere
Birde Romanya dan var Karpat. Köpekleri oradaki çobanın işe saygısı
Sevgi saygı en önemlisi istikrar
Kimisi beğenmez yapmayacak ya
Mücadeleye devam
Bu arada Mera bitkisini ilk defa duydum

Son düzenleme:
Serdar bereketli olsun
Videoda güzel görünüyor iş maşallah
Gençler pek tercih ermiyor bu işi pek saygı kalmadı
Televizyonda belgesel var İngilterede çekilmiş belki görmüşündür kalabalık aile çiftliği nasılda saygı duyuyorlar bu işlere
Birde Romanya dan var Karpat. Köpekleri oradaki çobanın işe saygısı
Sevgi saygı en önemlisi istikrar
Kimisi beğenmez yapmayacak ya
Mücadeleye devam
Bu arada Mera bitkisini ilk defa duydum
Merhaba abi. Biz köyü ve köylüyü hor görmeyi maharet sanan bı toplum olduk. Herkes ait olduğu yerde yaşasa ve bu işlere saygı duyulsa çok farklı yerlere varırız. Ama o günler yakın merak etme. 😊
Ota gelirsek; Abi ben bekar kendi halinde bir ciftciyim. Yeni şeyler deneyebiliyorum , risk alabiliyorum. Ama evli barkli aile gecindiren insanlar doğal olarak bilinen en uygun şeyden devam ediyorlar hayatlarına. Ben de kendim deneyip insanlara bi nebze yol gösteren olabiliyorsam ne mutlu bana. Dikkat edersen kanalıma abone olun falan demem hiç. Haa begenin videoları. Çünkü ne kadar beğeni alırsa o kadar ön plana çıkar , daha fazla insana ulaşabilirim, daha fazla insana faydalı olabilirim. Amaç bu yani. Ot çok yeni bir ot Adana bolgesinde denendi ülkenin batı tarafindada bir tek ben deniyorum herhade

• Beğen
Tepkiler: h.ilerigiden