Case jx65c tek çeker pulluk seçimi

Arkadaşlar kendi pulluğumu sattım ve 3lü 12 de karar kıldım daha rahat akıcı ve verimli bi çift sürmek için Adapazarı yapımı pulluk aldım
88076277-F0E9-4DE7-8BE9-F36015807CF0.jpeg

Hayırlı olsun
Kösten pulluklar var bizim burlarda çeltikçiler kullanır genel normalde 4 lü 12 numara şasede 10 numara tahta olur
Bacaklar yüksek ve geniş olduğu için toplama yapmıyor o tarz pulluklarda iyi olurdu

Hayırlı olsun
Kösten pulluklar var bizim burlarda çeltikçiler kullanır genel normalde 4 lü 12 numara şasede 10 numara tahta olur
Bacaklar yüksek ve geniş olduğu için toplama yapmıyor o tarz pulluklarda iyi olurdu
Bununda malzeme kalın dörtlüye göre ilerde traktörü büyütürsem die böyle yaptırdım arkaya bi ok daha ekletirim die düşündüm o yüzden on numara almadım dediğiniz gibi olabilirdi fakat dörtlü her zaman traktör çekmez die böyle aldık

Hayırlı olsun.
Bıçak ağızları uzun ve geniş pulluklar kumsal zemine daha iyi gidiyor.
Kara toprak zeminde traktörü fazla tutuyor.
Valla çayırlık yer sürdük kaç senedir sürülmeyen hayvanlar çiğniyordu yaz kış güzel iş yaptı devirmesi vs çizisi de hoşuma gitti videoyu yükleyemedim ayağım kırık olduğundan dolayı başka video da çekemedim artık nasipse baharda denicem daha ayrıntılı