case jx 75 c power stulle !

Arkadaşlar jx 75c nin direksiyonun yanında sol tarafta ileri geri kolu var.2016 modellerinde debriyaja basıpda mı ileri geri itiyorsunuz yoksa debriyaja basmadan mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

Kasarsan debriyaja basmadan olanıda takılır. Yurtdışında var ülkemizde yok maalesef. Alıp parçayı bölüp traktörü taktacaksın olmaz diye bişey yok.

Bu koç adamı uyuz ediyor çok kızıyorum onlara, soy soğana çevir ülkemize ver, giydir kuşat gavura ver.
Türk çiftçisinin de bir cevap vermesi lazım.

Satış politikası pover şhuttle elektrikli çeker koyarsa diğerlerinin önünü keser. Vitesi yana levyeyi şhutle diye direksiyonun yanına koyar 15 binlira geri kalan aynı düzen sür nasılsa millet kara düzenden buna geçince büyük teknoloji sayıyor yazıkki.

Bu gün gene gittim Case bayisine jx 75 c si 110 bin lira aşağı fiyat yok çok pahalı motor bende vazgeçtim gibi bir şey maxprolar daha avantajlı bilmiyorum çok kararsız kaldım

Bu gün gene gittim Case bayisine jx 75 c si 110 bin lira aşağı fiyat yok çok pahalı motor bende vazgeçtim gibi bir şey maxprolar daha avantajlı bilmiyorum çok kararsız kaldım
Abi hangi ildesin birde senin icin balikesirden fiyat alabilirim burda fiyatlar biraz daha uygun
Satış politikası pover şhuttle elektrikli çeker koyarsa diğerlerinin önünü keser. Vitesi yana levyeyi şhutle diye direksiyonun yanına koyar 15 binlira geri kalan aynı düzen sür nasılsa millet kara düzenden buna geçince büyük teknoloji sayıyor yazıkki.