Bu Parçanın Adı Nedir?

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Bu parçanın tam olarak adı nedir arkadaşlar. (Yerel isim değil yedek parça olarak lazım)

Adsız.png

Kurt agzı çeki sehpası olması gerek altan tdlerde var eskilerde onlarda asansör çekiyo 2005 lerde felan öyle biliyorum amam bu alttan sabit kurt ağzı sehpası bende benim tt55b ye bi tane asansör çeki taktırcam fabrika bahcelere koymuyor.

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Aşağıdaki fotoğrafta bulunan çeki iki parçadan oluşuyor. Sadece arkadakini satmıyorlar.

Ürün sıfır olarak takım halinde pim demirleri dahil 250 lira. 640 ve 65-46 ya oluyormuş.

Ekli dosyayı görüntüle 14014
Fiyat uygun abi, zaten parçaların tamamı lazım bana. Gidince ben de parçacıya sorayım piyasada bulamamıştık. Çeki sistemini beğendim. Yükseklik Ayar delikleri de var.Bizim taraflarda daha kısa olanlarını yaptırdılar, Fiat'larda cer dişlisi olduğu için arka tekerlekler normalden daha geride kalıyor. Çeki de doğal olarak çok ileride kaldığı için tur olarak traktör iyice zayıflıyor.

Sahibinde yedek parçacilarda raylı asansör çekiler var. Onlardan alip arka kismina tornacida uygun yere delik açtirip montaj yapabilirsiniz. Yukardaki ürün pimleri takip cikarmak illa ugrastiriyo, asansör kadar pratik değil.

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Fiyat uygun abi, zaten parçaların tamamı lazım bana. Gidince ben de parçacıya sorayım piyasada bulamamıştık. Çeki sistemini beğendim. Yükseklik Ayar delikleri de var.Bizim taraflarda daha kısa olanlarını yaptırdılar, Fiat'larda cer dişlisi olduğu için arka tekerlekler normalden daha geride kalıyor. Çeki de doğal olarak çok ileride kaldığı için tur olarak traktör iyice zayıflıyor.

Bu fotoğrafta 70-56 traktörde adam takmış ve bizim çeki demirini de hiç çıkarmamış.

Eski çeki aynı yerinde duruyor.

Bu şekilde daha önce görmemiştim Sahibinden.com dan aldım fotoğrafı.

Adsız.png

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR