bu işin içinde bi bit yenıgı var

Ynt: bu işin içinde bi bit yenıgı var

SEYİT link=topic=52162.msg533876#msg533876 date=1328898809' Alıntı:
bunu motorunu fabrika üretiyormuki motoru degiştirsek birde kabin tabi biraz pazarlık yapmamız gerekir
motorunu değiştirmye gerek yok rektefeleri 7.500 lira civarı kabinde 5 6 milyar tutar olur sana 45 bin 4 tanede teker 50 binide gecer bu traktör :)

Tumosan66 link=topic=52162.msg533879#msg533879 date=1328898898' Alıntı:
motorunu değiştirmye gerek yok rektefeleri 7.500 lira civarı kabinde 5 6 milyar tutar olur sana 45 bin 4 tanede teker 50 binide gecer bu traktör :)
en güzeli piyasa değerinden almak en azından adanadan aldım demek yerine x şehrinden aldım dersiniz zuha-*-s

Bu iste var bi bit yenigi

Eee kardes senin dedigin dogru olsun ben demiyorum ila benim dedigim dogru diye yanliz ben 2007 den beri 3.100 kulaniyorum motoru tamamen iflas etmis diyil ama oyle kolay kolay 10 dkla uflemez bunlar 285 diyil dumana gelince turbolu tiraktor kolay kolay dumanda atmaz :) .

sanki adam motora 55 bin yazmış. 35 bin yazmış demekki kabullenmiş adam masrafları var ki ona göre fiyat biçmiş belkide iflah olmayacak bi halde bilemezsin hangisi bilirsin ilana bakarak. http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-2003-model-mf-3105-traktor-71242614/detay burda izmir yazıyo hiç şüphelenmeyim o zaman adam 53 bin yazmış ederi o hemen alalım bunu? traktör ölmüş ezilmiş olabilir de herşeyde adanadan alınmaz demeyin.

servetim link=topic=52162.msg534371#msg534371 date=1328944339' Alıntı:
haklısında kardas adanalı bunlarr senın gibi motora acımaz esek gibi binerler motrra
buzamana kadar bu sitede kimseye hakaret etmedim ama sana kötü şeyler söylememek için kendimi zor tutuyorum kız-*sw , ne demek eşek gibi binerler .. kız-*sw çok ayıp kınıyorum seni noo*-*-

aslında adanalılar şöle biner böle biner değiilde adanalıların işleri, toprağı felan çok ağır motoru eskitiyor dersek daha iyi olucakmış sanırım bn kendi adıma özür dilerim adanalı abilerimden :)

servetim link=topic=52162.msg534371#msg534371 date=1328944339' Alıntı:
haklısında kardas adanalı bunlarr senın gibi motora acımaz esek gibi binerler motrra
işte ben böyle sürerim verim alırım çünkü bu motoru böyle sürek atmak için aldım garajda saklamak için değil.
MF 3085D 9lu patlatma
sen acırsın motora verim alamazsın fark bu

Bu isin icinde var bi bit yenigi

Her ne kadar babami sevmesem ve ayri olsamda babamin bi lafi vardir babam tiraktore acimayacaksin tiraktor tarlayi getirmez tarla tiraktoru getirir tarlayi tiraktore deyil tiraktoru tarlaya kurban edeceksin diye derdi . Adanali kardeslerimizde boyle yapiyorlar tiraktoru tarlaya kurban ederler ve yolarida dogru yoldur ondan kazaniyorlar .