Ben üreticiyim diyenler, 10 dakikasını ayırıp okusun, yılmaz özdil, Ali ekber yıldırım yazısı.

Ben göremedim face uyesi degilim diye açılmıyor
Aha şunu gogula yaz oku abi linkini atiyom da açılmıyor
Screenshot_2020-03-29-16-50-04-670_com.android.chrome.jpg

• Beğen
Tepkiler: h.ilerigiden

mükemmel gerçekleri anlatan bir yazı,

Fuat paylaşım yaptığın için teşekkür ederim.
Ne demek , ben teşekkür ederim , biraz yazı uzun fakat tarımın bütün dallarına değinmiş, AliEkberBey .sanki tarladan çıkmış gelmiş elleri toprak içinde, keşke tarım bakanlığıda biraz kulak verse hele bu dönemde.gıdanın önemini anlasalar ,

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Iyı yazıyor da çok fazla kendini övuyor ve etrafını övüyor ve hep mükemmeli anlatıyor insan olan yerde mükemmele ulaşmak zor hele bizim ülkemizde daha zor evvelden fakir ülke sömürü yok
Yılmaz özdil, öylede zaten bu foruma gelmez yazıları, fakat AliEkberBey tarım gazetecisi ne diyorsa tarım için , gıdanın önemi Ufuk biz bile farkında değiliz fakat yarın harp çıksa 10 yıl sürse bu millete sanayi bakmaz tarım bakar, ben siyaseten paylaşmadım .

• Beğen
amerikalın gözü ile dünyanın nereye doğru gittiği ile bir yazı,

şu anda dünyada eski korsanlık benzeri durum ortaya çıktı. başka ülkelere giden maske ve sağlık ekipmanlarına el koymalar meydana geldi
TUNUS a gitmekte olan malzemeler, Almanyada 6,5 milyon maske kayıp gibi...

tüm tarım üretim fiyatları çok yükselecek,
bir yazıda 1 kg buğday ile 3 -6 lt mazot alınma durumuna doğru hareket başlayacak.

• Beğen
Marttaki yazı simdi gündem olmuş ama ne kadar öngörüsüz adam olduğunu göstermiş 😊

Alman bakanı bizim bakanımızla aynı şeyi söylemiş. Sanki Alman Bakan destek olmuş ama bizim bakan genel konuşmuş.

Sonuç yiyecek ihtiyaç maddeleri bakımından sıkıntı çekmeyen Türkiye ama gemi korsanlığı yapan Avrupa🤔