BEN CASE IH JX 80 ALMAK İSTİYORUM NASIL BİR TRAKTÖR EKSİLERİ ARTILARI

Ynt: BEN CASE IH JX 80 ALMAK İSTİYORUM NASIL BİR TRAKTÖR EKSİLERİ ARTILARI

kRnbL_59 link=topic=28766.msg438657#msg438657 date=1314548249' Alıntı:
kardeş case marka bizde jx80 almak istiyorduk fakat inceledikten snra jx80 yerine jx90 almanın daha mantıklı oldugunu gördük.bnden tavsiye jx90 alman.
çok doğru ya jx 75 yada 90 alın

bencede 90 alın veya 100 alın sonuçta 90 yüz arası çok az bir rakam var. birde yeni çıkan 75 ler var 4 silindir jx75 yada td75 ikiside aynı 4 silindir fiyatlarıda 80 lerle aynı o da olabilir

en iyisi td85d ve üzeri modeleri bende td95d var cok memnunum yakıtı normal oranda ama cekişe geldiği zaman ne olsa dinlemiyo hatta tl110a ile arka arkaya bağladık onu bile dinlemiyo baş yukarı sürüyerek götürüyo

aslında güzel makina ama nedense bir tututuramadılar.
case-mc cormik-landini - ls- kubato 2.elde bi tutsa aslında güzel makinalar.kötü yok gerçi zevk meselesi.rakbet iyi ama ucuz üretime kaçıp bizleri kandırmasalar..
aslında yakıt güç ve kalite ve konfor hep markaların birinci öncelği olmalı ama nedense ayrım çok oluyor..

köylü link=topic=28766.msg642783#msg642783 date=1351528546' Alıntı:
aslında güzel makina ama nedense bir tututuramadılar.
case-mc cormik-landini - ls- kubato 2.elde bi tutsa aslında güzel makinalar.kötü yok gerçi zevk meselesi.rakbet iyi ama ucuz üretime kaçıp bizleri kandırmasalar..
aslında yakıt güç ve kalite ve konfor hep markaların birinci öncelği olmalı ama nedense ayrım çok oluyor..
Hocam Case nin 2. el problemi olduğunu sanmıyorum bence yanlış biliyorsunuz

Bizim köyde birinde var bizim aramız yok o aile ile ama adam asırı memnun 4-12 li kullanıyo bir depoyla 100 dönum sürerim diyormuş.

ama herkes yaşadıgı bölgede degerlendirir artıları eksileri yemin ederim bir tane bölgemde yok case iki tane mac cormik var landini birtane vardı ama göremiyorum duruyormu bilmiyorum.kubato zaten yok. şuan benim bölgemde
jondere-tümosan-erkunt-mf yeni versiyon 5400 serisi-uzel-newholland var.
same yok ls traktör yok.hattat bayisi var alan yok-fent yok -kötü anlamda degil demekki bayi ve firma ve servis üçlüsü kurulamıyor mesala iki gün önce deutoz aldı biri adamın denemedği bir fent hattat ve kubato kaldı galiba.
newhollandın td 95 aldı biryıl kullandı
tümosan 90-95 galiba aldı altı aysonra verdi jondere aldı onu verdi newholladın 75-56 sını aldı onu verdi newhollandın ithal serini aldı onuda verdi deutuz aldı adamda para var demekki köyde bu kış deutuzla geçer bahar ALLAH BÜYÜK.
KÖTÜ marka yok artık tek çift girecek köylere ama zaman alacak demekki
şu yedek parça fabrika tekelinden çıkmassa böyle zorluklar olur.bence.

konu hortlamış ama olmuşken 100 luk olsun diyelım, abimin dediği gibi servis bayı firma üçlüsü çok önemli birinden biri olmazsa bu iş olmaz casenın diğer az satan markalara göre bir avantajı firması çok güçlü beğen beğenme adam üretmiş tamam bencede 12 vites az 16 24 belkı daha fazla olmalı ama adam bunu üretiyor satıyor isteyen alıyor ama alanlardan Türktraktör ' ün malına sırtını döndüğünü görmedim ben servis konusunda da avantajlı nh ülkenın en yaygın servis ve yedek parça ağına sahip casede aynı parçaları kullandığı için o konuda problem yok ama alırken pahalı satarken ucuz satmayı göze alıyorsan motoruda beğenmişsen hiç düşünme al yok arkadaş ben öyle senelerce bınemem motora garantisi bitince satarım belkı garantisinin bitmesini de beklemem diyorsan nh al

Arkadaşlar eski konu ancak sizin bilgilerinize ihtiyacım.var . Bu case jx70 çift çeker.2010 model var bunda kaportadapro yazmiyor..Üst modellerinde pro yazıyor . Pro yazan modellerinde fark nedir bilgi verirmisiniz