Basincli yıkama makinesi

Depodan suyu cekmesi daha iyidir . Sehir suyu bazen az geliyor yetersiz olabiliyor . Depo makinenin en az 150 cm yukarisinda olsun , deponuza elektirilli samandira ekleyin , 300 lt minimum depo yeterlidir .

Bende rottest marka sicak soguk makine var , yaklasik 12 senelik , cok memnunum tavsiye ederim ...

fb12d6c1808d1cbe2fee66041dccca7a.jpg

100fbcd48801409dfc0ce7feded84c7d.jpg

Bu da benim basınçlı yıkama arkadaşlar 😊 7 hp 😊😊😊

Nasil kullaniyorsun tarif edermisin bende var honda gx motorlu 25 litre su aliyor depo nasil kullaniyorsun baslivi tabancayi nasil uydurdun tarif edersen minnettar olurum arkadasim simdiden tesekkurler
35 litre deposu var yetiyor bana tabancası da kendinin arkadan ayarlanabilir tabancası var üstünde hiçbir değişiklik yapmadan kullanıyorum yalnız traktörü yıkamaya depo küçük geliyor 3 depo su gidiyor bende onu hortumu içine salıp suyu normal açarak hallediyorum..

a41945456b525cc757183998427ad5dc.jpg

Makinanızı güle güle kullanın. Bizde aynısının tetiksiz olanı var. Biz şebekeden besliyoruz. Ama yetersiz kalıyor. Hidrofor ile tankerden gelen hat vardı. O yetiyordu. Ama o kışın patladı. Hattı şimdi yenileyeceğim. Daha kalın boru kullanacağım. Size tavsiyem depo koymanız. Daha randımanlı çalışmasını sağlar. Belki bizde bir depo da ekleyeceğiz. Ayrıca makinaya gelen son noktaya da bir adet filtre koyarsanız iyi olur. Makinayı ayrıca tam basınçta çalıştırmayın. Yani 165-175 bar gibi olsun yeterli. Öbür türlü çok tazik oluyor. Adamın elini bile kesiyor. Hemde su yetersiz gelince daha çok zorlanıyor.

Bende vermeyi düşünüyorum da girişleri kumpasla olc demişsiniz hangi girişler her hortum olmaz mı ki
Benim kullandigim aparat yikama makinanizin tetikli kismindan sonrasina takilan aparattir. Normal cesme hortumuna takilmiyor. Kullandiginiz makinanin markasina uygun aparati vardir. Arastirip alirsaniz daha memnun kalirsiniz. Ben kendi makinami olcerek siparis ettim. Siparis verirken not kisminada yazabilirsiniz. Kredi karti ile alisveris yapiyorum.

1e684061fc13f308be4f9410c0c79360.jpg

Ornek veriyorum yukaridaki resimde karcher markasina ait takma aparati. Bunun gibi tabancadan sonra ince demir boru var. Onun takildigi yeri olcun ona gore parca alabilirsiniz.

Foamlance ariyorsan ali ekspreste var. Ben aldim. Kopuk yapmasida asagidaki videoda var. Sampuan istiyorsan erdemboya.com yada detailingdukkani.com da atas marka sampuani tavsiye ederim. Cunku yag cozucu ozelligi var. Ben 5lt lik aldim. Foamlance 900ml su aliyor. 300 ml sabun 600ml su koyuyorum. Onerilende bu sekilde.

https://youtu.be/XerNHzzggvM

Almak istiyorsan link asagida. Yanliz girislerini kumpasla olc. Ona gore rekor gonderiyorlar. Benim makinam black&dacker. Ona gore aldim.

http://s.aliexpress.com/RnqAzMzq

Deterjan olarak Atas Dimer mi kullanıyorsunuz? Fırçalamaya gerek kalmıyor mu.