ayççiçeği desteklemeleri listeler asılmaya başladı.

Tc sonuna göre 2 ve 8 arasında iki hafta zaman mi olur bu nasıl bi hakkaniyet tir ki tüm ödemelerde devlet aynısını yapiyor ayrıca yanyana iki tarlanin desteklemeleri cksye gore biri tekirdaga diğeri istanbula kayıtlı olduğu için tam bir aya yakın ödeme tarihleri arasi farkı olabiliyor nasıl bir hakkaniyet tir bu.

Benim kanaatim. Sandıktan istenen çıksada çıkmasada ayçiçeği destekleri gecikir.buğdayı bu yılda 1 türklirası göremeyiz tahminimce hem kurak hemde zor bir bahar ve yaz hasat dönemi geçiricez.inşallah ben yanılırım.
Ağabey dün ziraat odasındaydik ordaki memur ayçiçeği desteklemeleri askıya çıkmak üzere eli kulağında ve nisanın 10una kadar hesaplara yatacağını söyledi 40kuruş kilo başına, bu yıl sözleşmeli üretim desteği falan satarken tüccar ile sözleşme imzaladık ya kiloda 6kuruş oda bu desteklemeyle beraber verilecekmiş yani toplam kiloda 46 kuruş destekleme alıcaz 1 ton gündendide 460 lira yapar hayırlısıyla seçimden önce paralar cebimizde olucak[emoji4]

Ağabey dün ziraat odasındaydik ordaki memur ayçiçeği desteklemeleri askıya çıkmak üzere eli kulağında ve nisanın 10una kadar hesaplara yatacağını söyledi 40kuruş kilo başına, bu yıl sözleşmeli üretim desteği falan satarken tüccar ile sözleşme imzaladık ya kiloda 6kuruş oda bu desteklemeyle beraber verilecekmiş yani toplam kiloda 46 kuruş destekleme alıcaz 1 ton gündendide 460 lira yapar hayırlısıyla seçimden önce paralar cebimizde olucak[emoji4]

Gürcan bu haber doğruysa süper bir durum demektir.hayırlısı bakalım.

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç

Yağlık bitkilerin son başvuru tarihi 30 mart kardeş bi yanlışlık var bu işte listeler 30 Mart'ta. Önce asılamaz