Armatrac 1104 crd 5.12 tutmaz pulluk

Süloğlu servisi
Bize yanlış servis denk geldi adam bana soruyor nasıl yapalım diye daha ne diyeyim
Bu konuda super mülayim ustayı ara hemen geliyor Allah razı olsun hidrolik ortumu çatlamış evde değiştirdi bu kış geçen sene süne attim eve gelirken haralet yükseldi baktım hortum çatlamış radyatörün eve geldi evde değiştirdi

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Bereketli olsun,
Bugün sürdüğümüz arpa yerlerine Matris Armoni çektik, 1 gün kurutup tırmık çekeriz, ardından turfanda mısır olacak, nasip bakalım.
Yağışlar yeterli olduğundan yerler yaş dahi çıkabiliyor.Tavuk gübresinin faydası , yaşını vermiyor, tav akıyor , diyebiliriz.
Teşekkürler hocam sağolasın sanada kolay gelsin hayırlısı olsun

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Süloğlu servisi

Bu konuda super mülayim ustayı ara hemen geliyor Allah razı olsun hidrolik ortumu çatlamış evde değiştirdi bu kış geçen sene süne attim eve gelirken haralet yükseldi baktım hortum çatlamış radyatörün eve geldi evde değiştirdi
Mülayim abi iyidir daha önce benim l 95 in ayna mahruti değiştirdi Bulgaristan da ama şuan vizesi yok gelemiyor zaten karantina vs var düzelsin su korona bir davette bulunulan vize için

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

Süloğlu servisi
Bize yanlış servis denk geldi adam bana soruyor nasıl yapalım diye daha ne diyeyim
Bunun yanına yeni 130hp gerekli erkuntu fazla yorma 😀
Sağolasın Mahmut kardeşim şimdilik iyi gidiyor ama İnşallah toprak sıkma yapmaz 7 8 günlük iş var hayırlısı diyelim

• Beğen
Süloğlu servisi

Bunun yanına yeni 130hp gerekli erkuntu fazla yorma [emoji3]
Başka planlar var araba almaya niyetlendik bakalım yoksa bu yıl alacaktım bir tane 130 140 beygir arası şimdilik idare edicez 1 yıl daha seneye bunun lizing bitiyor eğer anlaşırsak bunu bırakıp başka alabilirim bakalım hayırlısı

Çeker de benimki biraz nazlı fazla sıkıştırma ya gelmiyor [emoji2] Yavaş yavaş gidelim acelesi yok kısmetse bir hafta da biter burası. Bizim köyde aynı buğday lar 200 300 arası vermiş ayçiçek ler iyi diyorlar ama yağmur yok büyük ihtimalle kafayı tam dolduramaz hayırlısı olsun inşallah yağmur düşer

Kolay gelsin , arazi sizin mi ? Bulgaristan da arazi fiyatları ne ? Ve bu tarla kaç dönüm Edirne bölgesine göre

• Beğen