Armatrac 1104 crd 5.12 tutmaz pulluk

Bende Hayrabolu Hilmi Özkan'ın profil şase kasalardan var süper calisiyor yüksek Aralık'ta olunca sap toplama yok bağlanmamış yerde süper gidiyor 265bunlu vardı uildiriyordu sattım kurtuldum
Bende de bundan önce alpler vardı 4.12 numara l 95 te kullanıyordum hiç hayır olmaz bıktım temizlemeye en sonunda sattım kurtuldum bununla günde 100 dönüm yer hiç problemsiz sürülür

Bende de bundan önce alpler vardı 4.12 numara l 95 te kullanıyordum hiç hayır olmaz bıktım temizlemeye en sonunda sattım kurtuldum bununla günde 100 dönüm yer hiç problemsiz sürülür
Aynen süper pulluklar sigortalı olması da güzel taşta olsa sıkıntı yok takviye 4le seninki götürür aslında 1600/1700 arasında benimki 14numara yinede sıkıntı yok tavda super Edirne çok kurak buğdaylar 100kg veren oldu köyde 25kg da 300kggecen duymadım aycicekleride gitti kuraktan çay tabağı kadar kafa olmayan var daha suremedik yerleri

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Aynen süper pulluklar sigortalı olması da güzel taşta olsa sıkıntı yok takviye 4le seninki götürür aslında 1600/1700 arasında benimki 14numara yinede sıkıntı yok tavda super Edirne çok kurak buğdaylar 100kg veren oldu köyde 25kg da 300kggecen duymadım aycicekleride gitti kuraktan çay tabağı kadar kafa olmayan var daha suremedik yerleri
Çeker de benimki biraz nazlı fazla sıkıştırma ya gelmiyor [emoji2] Yavaş yavaş gidelim acelesi yok kısmetse bir hafta da biter burası. Bizim köyde aynı buğday lar 200 300 arası vermiş ayçiçek ler iyi diyorlar ama yağmur yok büyük ihtimalle kafayı tam dolduramaz hayırlısı olsun inşallah yağmur düşer

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Geçmiş olsun, İnşallah başka rızıkkapısı açılır,

Sağolasın dostum teşekkürler iyi oluyor güzel tav var Erkunt yeni bakımdan çıktı şimdilik iyi gidiyor ama bakalım içimde hep korku var bisey olacak diye [emoji16] pek güven vermiyor ne zaman guvensem yolda bırakıyor
Geçen sene kurakta 7li ile zıplaya zıplaya beton çıkardım yinede tık yok banamisin demedi şans işi traktör hepsi aynı tüm markalar

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01