ARKADASLAR TUMOSAN 8095 TRAKTORUM GELDİ BUGÜN HAYIRLISI OLSUN

lift o matic ayarını yapamadım pulluk ta nasıl oluyor ayari birde orta kol traktor tarafından hangi delikte olmalı 2 delik var 2017-04-06 14.12.56.jpg2017-04-06 14.10.59.jpg2017-04-06 14.12.48.jpg

Arkadaslar bu lift o mati gi bana biri anlatsin
Lift o matik sırasonunda tek düğme ile indirip-kaldırmak demek. Sen hassasiyet ayarını merak ediyorsun. New holland TD serisi ile benzerlik taşıyor tümosan. Vereceğim linkte özellikle 7 ve 9. Dk arası aradığin cevap var. Özellikle hassasiyet burcu denilen parca mühim. https://youtu.be/R4xI-VwvXjM

• Beğen
Tepkiler: Edirneci22
Arkadaslar bu lift o mati gi bana biri anlatsin
Kullanilmayan kumanda kolu distaki kol tam asagida
Koltuga yakin olan kumanda kolu derinlik ayari uygun derinlikte birakilir bir daha dugme ile indir kaldir yapilir seviye kaybedilmez
Bizim 90 boyle belki yeni kullanan arkadaslar tarif eder
Servis en iyisi birsey danismak icin numarasini bulundur cebinde usta yada kalfanin

Kullanilmayan kumanda kolu distaki kol tam asagida
Koltuga yakin olan kumanda kolu derinlik ayari uygun derinlikte birakilir bir daha dugme ile indir kaldir yapilir seviye kaybedilmez
Bizim 90 boyle belki yeni kullanan arkadaslar tarif eder
Servis en iyisi birsey danismak icin numarasini bulundur cebinde usta yada kalfanin

Aynen bu şekilde abi tümosanda bildiğim kadarıyla ayar hep aynı, koltuk tarafındaki turuncu koldan derinliği ayarlayıp otomatik kullanılıyor.

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşaallah. Turuncu ve sarı kollar ( hidrolik kumanda ) yumuşak mı yoksa hafif sertlik var mı, titreyerek mi çalışıyor yazarsan sevinirim.

Arkadaşların dediği doğru sarı (dıştaki kol ) sonuna kadar inmiş olacak. Turuncu ( içteki kol ) ile çifti süreceksin. Sıra sonunda kollara dokunmadan lift-o-matic mandalıyla kaldıracaksın sıraya girince yine mandalla indireceksin. Eğer kollar yavaş inip kalkıyorsa hassasiyet ayarı var ( bahçe serilerinde koltuğun altında ) koltuğun altında olması lazım ordan ayarlayabilirsin

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşaallah. Turuncu ve sarı kollar ( hidrolik kumanda ) yumuşak mı yoksa hafif sertlik var mı, titreyerek mi çalışıyor yazarsan sevinirim.
İyi günler şimdi sarı dıştaki kolu en aşağı indiriyor um turuncu koltuga yakın olanla istediğim derinliği ayarlıyorum daha sonra sürüyorum çızi sonunda Loft o matic le kaldırıyorum ancak ekipman kalkıyor tekrar yere iniyor ve en üstte ise titreme yani 5 cm indiriyor 5 cm kaldırıyor çok hızlı şekilde vurdum a yapıyor ne bunun nedeni