Agrar simulator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Agrar simulator

ya ben bu oyunu ındırdım traktor sesı yok ya wın 7 64 bit kullanıyorum soundmax ses kartı var son gullemesınıde ındırdım kasma yok ama traktor sesı yok uptade ındırdım oyuna gırerken calısmayı durdurdu dıyo bı yardım edın yaw

Yama güncellemesi Gerçekleşti..

[size=12pt]Ses ile ilgili açıklamalar..[/size]

Bu sık sık örnekleme oranları ve bit derinlikte ayarlamak için yüksek. şöyle Windwos Vista ve Windows 7 gidiniz:

1. hoparlör simgesine saatin yanında görev çubuğunda sağ fare tuşu ile tıklayın

2. farenin sol butonuna basın Sesler tıklayın

3. Çalma sekmesini tıklayın

4. Çift (hoparlör için yeşil bir onay işareti gibi) aktif cihaz tıklayın

5. Gelişmiş sekmesini tıklatın

6. 24 bit, 48000 Hz listesinde ayarlarını değiştirme

7. OK ile onaylayın

[size=12pt]Görüntü ile ilgili uygulamalar:[/size]

Ati için güncelemeler: http://www.amd.com/de/Pages/AMDHomePage.aspx
Nvidia için güncellemeler: http://www.nvidia.de/Download/index.aspx?lang=de
İşletim sisteminiz için en son PhysX Güncellemeleri: http://www.nvidia.de/object/physx-9.10.0513-driver-de.html

IE PC'de yüklü olduğu yanlış DirectX olabilir. son DirectX sürücülerini yeniden yükledikten sonra, DLL dosyaları gibi tüm gerekli bileşenleri mevcuttur. Bu DirectX 9 yeniden dağıtılabilir ve Windows XP üzerinde çalışan daha sonra kullanılabilir, ve Haziran 2010 tarihine kadar tüm DirectX güncellemelerini içeren çok dilli sürümü sunuluyor. Alternatif bir DirectX web yükleyici de indirebilirsiniz. Size DirectX'in geçerli sürümünü her yüklemenizi öneririz.
XP, Vista ve 7 için DirectX Versiyon 9.29 (Haziran 2010): http://www.chip.de/downloads/DirectX_13002926.html

Şimdilik gelişmeler bunlar Açıklamalarla bereber gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz..

beyler ben oyunu kurdum çalışıyor güzel fakat arasıra oyundan atıyor bazen ı ya basınca atıyor bazen markette alışveriş yaparken atıyor ayrıca oyuna girince ana menüye tekrar dönemedim ve oyunda garajımın boyutunu arttırmak istedim olmadı yeterli para olmasına rağmen?? bunlara biçözümü olan varsa paylaşsın şimdiden teşekkür ederim. işletim sistemim windows 7 64 bit ekran kartının dx 11 desteği var.

ya ben güncelleştirme yaptım
olamdı
bu oyunun anti asitliği açık onuda nasıl kapatacağımızı bilmiyoruz bunun sorunu büyük bir ihtimal bu yönde kom*-* kom*-* kom*-* kom*-* kom*-* kom*-* uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

Arkadaşlar oyunu epey çözdüm eğer son yamayıda indirirseniz orada daha geniş seçenekli grafik ayarları var artık ekran kartınız yettiğince ayarlarsınız ama ayarlar çok düşük olursa tarla sürerken fln belli olmuo ama ii bi ekran kartıyla gerçek gibi bir görüntü alabiliyorsunuz oyunda 4 çeşit hayvan(inek,domuz,ördek,tavuk) var. işçi alabiliyorsunuz garajınızın yettiğince ekipman alabiliyorsunuz ben garajı boşken büyütebildim acaba sorun bendemi tam bilmiyorum. Bunların dışında garajda tamir benzin yıkama gibi özellikler ve bunların seviyeleri var eğer bunları arttırabilirseniz ekipmanları yıkayıp tamir edebilir, garaj dışında araçlarınıza mazot koyabilirsiniz.
Bazı tuşlar x=arkaya ekipman takar,b=arkadaki ekipmanı bırakır,c=öne ekipman takar,v=öndekini bırakır,u arka hidrolik kaldırma,j arka hidrolik indirme indirme ,o ön hidrolik kaldırma, k ön hidrolik indirme

24/10/2010 tarihli güncel yama eklendi..
İnat ve ısrarla oyunun düzelmesini takip etmekteyim attığım maillerin hiç birisine cevap gelmemesine rağmen bulduğum hataları cap ' slarla firmaya göndermekteyim..Devam

s.a
Arkadaşlar ben bu oyunları yeni keşfettim ve baya ilgimi çekti.Önceden ls vs herhangi bir oyun oynamadan agrar la tanıştım.Benim şu an için sıkıntım ekipmanların nerede ne zaman kullanılacağını bilmiyorum.Tarlaya ekimi nasıl yapıyoruz,nasıl hayvan alabiliyoruz(param olduğu halde para sıfır çıkıyor) ve oyunda neler yapabiliyoruz bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...