Acil !!! yarına telefon alıcam fikirleriniz nedir ???

Ynt: Acil !!! yarına telefon alıcam fikirleriniz nedir ???

anayurtlu 3105d link=topic=61016.msg679509#msg679509 date=1357392911' Alıntı:
ayfon beni aşar bilader :) gökhan abi parasızda verir yaw o sorun deil :)
ayfon hakkaten pahalı da fenot gibi :) benim telefonun da taksidi yeni bitti az eskisin de öyle ama kafası çok karışıyo yaw iki internete girince kitlenip kalıyo :)

Çağrı link=topic=61016.msg679513#msg679513 date=1357393241' Alıntı:
ayfon hakkaten pahalı da fenot gibi :) benim telefonun da taksidi yeni bitti az eskisin de öyle ama kafası çok karışıyo yaw iki internete girince kitlenip kalıyo :)
bendede 5800 var zamanında 500lira verdiydik :D 3sene filan oldu daha tık yok ama dediğin gibi bazen donuyo internette yavaş..

anayurtlu 3105d link=topic=61016.msg679514#msg679514 date=1357393400' Alıntı:
bendede 5800 var zamanında 500lira verdiydik :D 3sene filan oldu daha tık yok ama dediğin gibi bazen donuyo internette yavaş..
ben de c6-01 aldıydım sırf kamerası iyi diye :) iyi işimi görüyo da bi de şu donma huyu olmasa :)

recover90 link=topic=61016.msg679515#msg679515 date=1357393442' Alıntı:
Samsung Galaxy W(onder) veya Galaxy SIII mini...Eminim beğenirsiniz...
müracaat gökhanözkan.Ben pek anlamam telefon işinden :)

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. şuan için telden gayet memnunum bu fiyata bu özellikler oldukça iyi. google play den birkaç program indirdm. ücretsiz birçok program hemde işe yarar programlar.
şuana kadar
ınstagram: fotoğraf programı
google çeviri: ister konuşarak ister yazarak istediğiniz daha doğrusu 60 farklı dile çevire. özellikle konuşarak okutmas çok iyi :)
viber: ücretsiz konuşma mesajlaşma vs.
tango:ücretsiz görüntülü konuşma vs
mx player
adobe reader
fizy
barkonot yükledim : birçok ürünün barkotunu okutup piyasa dğerini görebiliyoruz
çalışan gereksiz programları kendisi kapatması için bir iki program
smart mouse: telefondan bilgisayarı yönetme.
vs vs :D kamerasıda oldukça iyi.
aldığım siteden içinde kulaklığı gelmedi. 4 gb hafız kartı verilmiş okadar :) Alacak olan arkadaşlara şuan için almanızı tavsiye ederim
neden şuan için drseniz ilerde sorun çıkarırsa orasını bilemem ama arkadaşımda sony kullanıcısı ve gayet memnun.
Sony xperıa ray st18ı : Tavsiye edilir :D