95 hp TUMOSAN 64 HP ZETOR ÇEKİŞMESİ.(tümosanın bıttıgı an)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: 95 hp TUMOSAN 64 HP ZETOR ÇEKİŞMESİ.(tümosanın bıttıgı an)

arapörenli link=topic=65007.msg736344#msg736344 date=1366911357' Alıntı:
HEYYYYYYY TÜMOSANCILAR NERDESINIZ.SAYFA 123 DEFA OKUNMUS NIE KİMSE YORUM YAPMIYOR.TÜMOSANIN 65HPLIK BI MOTORU BASKA MARKA 95HPLIK MOTORUNU CEKSEYDI 10 SAYFA YORUM YAPARDINIZ.TUMOSAN OLURDU TURK BOGASI,ASLAN KAPLAN AYI HERSEY OLURDU.NİE HİÇ BİR TUMOSANCI CIKIPTA HELAL OLSUN DEMIYOR.NIYE BUKEMEDIGINIZ BILEYI OPMUYORSUNUZ.BU FANATIKLIK DEGILDE NEDİR
buradayız abi,haklısın tümosan bir türk boğası galibi tümosan senin canını yakmış ondan bi türlü tümodan hırsını alamıyon

pusat link=topic=65007.msg736404#msg736404 date=1366915243' Alıntı:
buradayız abi,haklısın tümosan bir türk boğası galibi tümosan senin canını yakmış ondan bi türlü tümodan hırsını alamıyon
tumosan benım canım sittin sene yakamaz onu gecıceksınız.ayrıca traktörümü tümosanla denemem bıle okadar düşmedı daha

pusat link=topic=65007.msg736404#msg736404 date=1366915243' Alıntı:
ben neye kızıyorum bılıyomusun.tumosan herhangı bı motoru cektıgınde yada nadasta gectıgınde yorum ustune yorum sayfalarca ama nedense cekıldımı yada gecıldımı herkes sus pus 200 defa okunuyor yorum yok bu mu sızın durusunuz.hanı fanatık degıldı bu forumdakıler.kabul edın avrupa bızden ıı traktor yapıyor.inadına ıthal

traktör çekişmelerine karşıyım ! çok mantıksız işler bunlar, tarlaya girdiğin zaman senin işini görüyorsa traktör ne olursa olsun varsın tüm traktörlere çekilsin, var mı elin çeken motorundan sana fayda? Herkes en iyisini ister ama insanoğlu doyumsuzdur maalesef elin malı her zaman gözüne güzel görünür ona da sahip olmak ister, işte hep bunun sebebi bu gereksiz rekabet.
Traktörün az sanayi görüp arızasız çalışanı makbuldür bana göre.

Tümo ülkemiz piyasasında %10 gibi ciddi bir paya sahip, çok yorum alması normal... Zetor diye motor olduğunu bile çoğu bilmez, bilenlerin de çoğu görmemiştir. Dolayısıyla az yorum normal...

Evet çekişmeden ziyade, pulluk-römork çekmek daha mantıklı...

Bigün yerliler de ithalleri yakalar geçer inşallah...

Traktörler değil dostluk kazansın

HEYYYYYYY TÜMOSANCILAR NERDESINIZ.SAYFA 123 DEFA OKUNMUS NIE KİMSE YORUM YAPMIYOR.TÜMOSANIN 65HPLIK BI MOTORU BASKA MARKA 95HPLIK MOTORUNU CEKSEYDI 10 SAYFA YORUM YAPARDINIZ.TUMOSAN OLURDU TURK BOGASI,ASLAN KAPLAN AYI HERSEY OLURDU.NİE HİÇ BİR TUMOSANCI CIKIPTA HELAL OLSUN DEMIYOR.NIYE BUKEMEDIGINIZ BILEYI OPMUYORSUNUZ.BU FANATIKLIK DEGILDE NEDİR
paylaşımını izlemedim ,yorumda yapmıycaktım ama senin yukardaki yazdıklarını okuyunca ,bir tümosan kullanıcısı olarak bişeyler yazcam.
öncelikle profiline yaşını bi zahmet yazsan sakıncası yoksa.
ben siteye üye olalı baya bi zaman oldu.iyi kötü yaptığım yorumlardanda site üyeleri nasıl biri olduğumu tahmin ediyolardır.kimseyle yersiz münakaşaya giripde kalp kırmak niyetim yok.
yukarda yazdığın yorumda tamamında büyük harf kullanmışın.site kuralları gereği büyük harf kullanıp ileti yazmak küfür anlamına geldiği için yasak.bilmiyorsan bi incele öğren.
ve son olarak sen sakin ol herkez kullandığı makinanın ne olduğunu biliyor .senin bi yerlerini yırtmana gerek yok.

bayi yok servis yok. distribitör kimdir nerededir.köklü firma mıdır.ufak parçadır.bulunmaz traktör aylarca yatar.tek traktörün varsa yandın.satmaya kalkarsın.galerici bize yaramaz der kapatır.iyi bir traktör olabilir ama daha çok yol kat etmesi gerekiyor.

tümosan la alakalı kötü birşey varsa kimse yorum yapmıyor neden aceba ama iyi birşey varsa sayfalar doluyor ilginç

valtraa93 link=topic=65007.msg736481#msg736481 date=1366922104' Alıntı:
tümosan la alakalı kötü birşey varsa kimse yorum yapmıyor neden aceba ama iyi birşey varsa sayfalar doluyor ilginç
ne olmuş batmış mı fabrika.

fanatıklık budur zetor tumoyu erkunt zetoru yedı su akar göz bakar benım erkuntum yok ona gore

Sayın arapörenli. Öncelikle hitabınıza, konuşmalarınıza, kışkırtıcı davranışlarınıza çeki düzen veriniz.Başta yaşınız yazılmamakla birlikte büyük harf kullanmışsınız.Yapmış olduğunuz bu davranış hakaret kabul edilmektedir. Lütfen paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı seviyeli bir şekilde yapınız.

rocky link=topic=65007.msg736489#msg736489 date=1366923743' Alıntı:
Sayın arapörenli. Öncelikle hitabınıza, konuşmalarınıza, kışkırtıcı davranışlarınıza çeki düzen veriniz.Başta yaşınız yazılmamakla birlikte büyük harf kullanmışsınız.Yapmış olduğunuz bu davranış hakaret kabul edilmektedir. Lütfen paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı seviyeli bir şekilde yapınız.
eyvallah kardeşim düşüncelerime tercüman olmuşsun

arapörenli link=topic=65007.msg736445#msg736445 date=1366917183' Alıntı:
tumosan benım canım sittin sene yakamaz onu gecıceksınız.ayrıca traktörümü tümosanla denemem bıle okadar düşmedı daha
sanki tümosan dan iyi traktörünmü var?
arapörenli link=topic=65007.msg736446#msg736446 date=1366917332' Alıntı:
ben neye kızıyorum bılıyomusun.tumosan herhangı bı motoru cektıgınde yada nadasta gectıgınde yorum ustune yorum sayfalarca ama nedense cekıldımı yada gecıldımı herkes sus pus 200 defa okunuyor yorum yok bu mu sızın durusunuz.hanı fanatık degıldı bu forumdakıler.kabul edın avrupa bızden ıı traktor yapıyor.inadına ıthal
haklısın Tümosan nın daha ilerlemesi lazım ama sizin gibiler yüzünden ilerliyemiyor gidiyosunuz sağda solda hiç tümosan kullnmadığınız halde tümosan söyle kötü vay böyle kötü alcak adamı caydırıyonuz sonrada inadına ital diyonuz tabi gavurlar iyi motor yapar siz yerli malının arkasında durmassanız

her zaman söylerim çekişmeyle güç belli olmaz
göz var nizam var tarlaya girsinler 95hp atar arkasına 5 li
64 hp atar 4 lü
çekişme tarlada belli olur hangisi az yakıtla daha fazla iş çıkartmışsa kral odur
haksızmıyım

cesur631 link=topic=65007.msg736667#msg736667 date=1366991869' Alıntı:
her zaman söylerim çekişmeyle güç belli olmaz
göz var nizam var tarlaya girsinler 95hp atar arkasına 5 li
64 hp atar 4 lü
çekişme tarlada belli olur hangisi az yakıtla daha fazla iş çıkartmışsa kral odur
haksızmıyım
sonuna kadar haklısın ama bunu bazılarına anlatamıyon işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...