8105 ileri vites boşa atıyor

Merhabalar 8105 traktörüm var gayet memnundum fakat ileri vites atmaya başladı ama sadece seri ileri de atıyor takviyede ve ya geri viteste atmıyor ve sadece kalkışta atıyo yani traktör hafif yürüsün atmıyo geçişlerde atmıyo sade kalkışta tutarak kalkış yapıyorum çok nadir de atmaya biliyo sebebi nedir

Sıfır aldığımız 70-66 traktör de benzer bir durum vardı ileri geri mekik kolu boşa atıyordu 23 yıl önceki olay bu arada başımıza gelen mekik kolundaki ay dişlisi mi yoksa yıldız dişlisi mi fabrikada ters takılmış bir kaç milimetre yenince parça ters monteden dolayı sorun yaşatmıştı böldüler yenisini düzgün takınca sorun çözülmüş oldu belki böyle bir olay olabilir

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Merhabalar 8105 traktörüm var gayet memnundum fakat ileri vites atmaya başladı ama sadece seri ileri de atıyor takviyede ve ya geri viteste atmıyor ve sadece kalkışta atıyo yani traktör hafif yürüsün atmıyo geçişlerde atmıyo sade kalkışta tutarak kalkış yapıyorum çok nadir de atmaya biliyo sebebi nedir
Ben sıfır aldığımda olmuştu 30 saniyede düzelttiler serviste sanırım ayar civatası var

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin