2010 MODEL UZELLER GÖRÜCÜDE

Ynt: 2010 MODEL UZELLER GÖRÜCÜDE

bartu link=topic=24744.msg283380#msg283380 date=1278077780' Alıntı:
arkadaşlar aranızda hiç uzel traktör alan varmı? ben trakya da daha uzel traktör alanı hiç
duymadım, bir zamanlar trakya nın %35 uzel üretimi traktördü ne olduda bir yıldır fiyatını
bile soran yok.
Bartu uzel bayisisin herhalde ki fiyatını bile soran yok diye konuşuyorsun.Eğer uzel bayisi değilsen nereden biliyorsun uzelin fiyatını soran dahi olmadığını.ki bu takdirde hariçten gazel okuyon anlaşılan.
Uzelde talepte bir sıkıntı yok.Uzelde parayı versen dahi 2 ay sıra bekliyorsun ki parasını yatırdığın malı teslim alabilesin.En Güzel traktör ?Uzel
Bir sözümde ereğliliye kişisel olarak mağdur olmuş olabilirsin amenna.Ama bunun için tüm markayı karalama.Uzel badirelerden geçti dimdik ayakta.

Uzelfan link=topic=24744.msg283854#msg283854 date=1278423149' Alıntı:
Bartu uzel bayisisin herhalde ki fiyatını bile soran yok diye konuşuyorsun.Eğer uzel bayisi değilsen nereden biliyorsun uzelin fiyatını soran dahi olmadığını.ki bu takdirde hariçten gazel okuyon anlaşılan.
Uzelde talepte bir sıkıntı yok.Uzelde parayı versen dahi 2 ay sıra bekliyorsun ki parasını yatırdığın malı teslim alabilesin.En Güzel traktör ?Uzel
Bir sözümde ereğliliye kişisel olarak mağdur olmuş olabilirsin amenna.Ama bunun için tüm markayı karalama.Uzel badirelerden geçti dimdik ayakta.
uzel fan bana roman okuma kardesim evet kişisel ama koskoca uzel fabrikası bir kişiyle ilgilenemiyorsa bosuna dimdik ayakta..bunun icin tüm markayı karalamayacamda kimi karalıyacam...az bile karaladım ...boş boş konuşma laf bol icriat sıfır daha ne konusuyorsunn...daHA NE KONUSUYORSUN BU SORUNLARI YASIYAN BIZIZ CIFCILER..ONUN İCİN ÖNCE MALINA BAKSIN ADAM GİBİ..

Arkadaşlar konuyu baştan sonra okudum. Hiç kimseyi kastetmeden bir kaç hususa dikkat çekmek istiyorum. Markalar ve firmalar hakkında hakaret boyutuna ulaşan eleştiriler yapmayalım lütfen. Sadece eleştiri yapalım, hakaret katmayalım işin içine, çünkü bu çoğu firmaya göre yasal değil. Burası her ne kadar sanal bir alem olsa da yazılan herşey delil niteliğindedir, firmalar bu mesajları delil gösterip tarafınıza dava açma ve suç duyurusunda bulunma girişiminde bulunabilir. Daha yumuşak bir dille konuşursak sorun eminim daha iyi anlaşılır ve çözülür. Elbette şikayetlerimizi yazacağız ama şikayet ve sitem tarzını iyi seçmeliyiz.

Uzelfan link=topic=24744.msg283854#msg283854 date=1278423149' Alıntı:
uzelfan arkadaşım uzelin trakyada nerede bayisi var? ben hiç görmedim. traktör siparişi vermek için Rami ye gideceğiz acaba.