ZETOR mfyi Eziyor..

Ynt: ZETOR mfyi Eziyor..

zetor neyi eziyor yaff adam yeni almış 95 hp diyor kendi ayarındaki hepsini bozar diyor cüsselide bir traktör powerfarm 95 le girdik tarlaya ozaman keşke imkanım olsaydıda video cekıp paylaşsaydım zetor halt etmiş önümde adım atamadı ozaman 3085 le sok tarlaya konuya göre 10 12 hp fark etmiyor

arkadaş bn mf ciyim ama bn mf ye kötü demiyorum ama zetorlarda kötü deyil zetorun karşısında 285 de olsa 7441 zetor ezer kardeş zetorlar harika bir motor abi hele arazide kimseyi tanımıyorlar 285 i ezer kardeş zetor diyoki bir zetorcu HERKE ZİNKİ MOTOR BENİMKİ ZETOR

3085 le kapıssın görelim zetorU. . . BİRİ 64.5 Hp zetor 75 80 var galıba. . . emsali değiLki. . . . TAMAM SIMDIkI TRAKTÖRLERİn hepsİ SERİ NADASDA ama GÜçleri aynI değil bi kere 260 gold gene GÜZEL kaçIYO. .

atilla link=topic=5159.msg58098#msg58098 date=1216486044' Alıntı:
videodaki zetoru ,
285 çift çeker mf le kapştırsak ..sonuç ne olurdu acaba...

beyler zetoru ben tarlada gordum 74 luk 82 lık lerı cok zorladı traktorde ses değişmiyo bayılma yok dort ceker esıt donuyo kaçırmıyo 3/16 pullukta hıc zorlanmıyo hafıfe alınacak bır traktor değil

ben senın kayıt yaptığından emınım ama koymaya cesaretın olduğunu sanmıyorum sen bıdefa zetorun 95 lığının turkıyede olmadığından haberın yok 100 bg altında 84 luk ten buyuk traktoru yok sonra bukadar nıye zorluyosunuz kendınızı hepsı makıne parasına gore traktor beğenen beğendığını alır. hepınıze kolay gelsın

madem o kadar güveniyorsun zetora dengi olan mf ile kapıştırsaydın 3.075 phantom 277g o zaman görürdük zetoru phantom 4 lü 14 ile seni de zetoruda gömerdi o topraga daha pullugu bile ayarlayamıyorsun gerçi senin gibi çiftçiye böyle traktör bu yorumu da bundan önceki gibi silebilirsin gerçekler acıdır seni anlayışla karşılarım

mnyk42 link=topic=5159.msg170512#msg170512 date=1238869555' Alıntı:
zetor tek çekerde olsa mf 285 gelse yinede mf yusuf yusuf çeker ama zetoru hiçbir traktör ezemez [glow=red,2,300][/glow] helal olsun zetor bu kupada benden olsun *098*- *098*- mf ye duyurulur uyrra*-*- uyrra*-*-zetor birdir bir olacakk *098*- güçç*-* alk-*s zuha-işte buda kanıtt uyy-*s uyy-*s muhaa*-*- muhaa*-*-
ben senin her halukarda ezerim çok uçma istersen 3105 ile :) zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

mf kadar zetor un da babaları var abisi :D zetor mf e gore daha fazla guven verıyor bana şuan.. çünkü disiplinli sert soguk ıklım traktor ü... tam bır kuzeydoğu başyapıtı... zetor oradakı ınsanlar ıcın bızım turk fıat ımız gıbı bırsey... adeletsız bı yarış olmuş kabul ama bu adaletsızlıgın acısını neden guclu olandan cıkartıyorsunuz anlayamadım ben... 398 ın hp si 110 hp ye kadar cıkıyor yeri geldıgınde maşallah :D baskası ıle kapısmaya gelınce ama 260 a 50 hp dıyen bıle cıktı... :D bıraz tutarlı davranalım arkadaşlar ..nabza gore serbetcı olmayalım mf cı arkadaslar.. ben mf karsıtlıgı da yapmıyorum ne de zetor taraftarlıgı... sadece cok adaletsız ve duygusal davranıyoruz onu ıfade etmek ıstıyorum.. altındakı traktoru herkes en kral traktor ılan eder.. ama başkasının yumrugunu yemeden kendı yumrugunu balyoz sanmanın bı anlamı yok...

kardeş vatandaşın canı çıkıyo üç beş kuruş para kazanmak için.Bu iyi şu iyi denince gönlümüz kayıyor fakat bize tarlada değil piyasada ezen motor lazım iyi motor çiftçiye yaklaşan firmanın motorudur.