Zetor 8441 50 cm Sürüm.. Bacak İçerir :) :)

cenap.. konya fuarını kaçırma hem gözünle gör.. hem güncel fiyat al derim.. kesin-değişmeyen ZETOR EN ucuz komple avrupa marka suan..

---

arkadaşlar.. sırf hobi-eğlence olsun diye.. ucundan girdik zetor ticaretine..

bayinin içinde motor satarken teke tek EN iyisi bizim her satıcı diyebilir..

biz iyice test edip denedikten sonra..

hayvan pazarında mesela Major 80 icin.. ulu orta "emsali bi motor bunun yapamadığını yapsın aynı gün paranızı iade ederiz" diyebiliyoruz...

özellikle 100 bg ve altı.. suan icin zetorla gidebilecek motor yok.

aranızda yüklü kamyonu.. boşa atıp içinde sürücü olmadan.. 90'lik motorla çekmeyi deneyen var mi.. oraya kadar denedik..

2 zetorcu biraraya geldi mi 2 muhabbet döner;

-dengi/büyüğü motorları nasıl geçtiği, çektiği

-ucuz, hızlı parça, servis nasıl bulunur..

bu 2. madde çözülsün.. zetor un reklamına hiç gerek yok.. kendi kendini satacak zaten vesselam :)

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96
Videoya bakarsak 1 dakikada 100 metre gidiyor.Tarla boyunu ölçüp zaman tutsaydınız,sonucu daha net yazardım.
60 dakikada 6000 metre gider.Buda 6 km/h hıza karşılık gelir,ortalama bir süratle gidiyor.
Toprağı çok derin sürüyorsunuz, 30 cm ideal derinliktir.Mısır ve pancar yerinde yazın patlatma çekilip Kasım ayında sürülürse toprak kışın iyi su tutar, yazın nemini çabuk kaybetmez, karda toprağı kabartır ve tavlandırır.Tahıl ekilecekse veya yüzeysel çimli mahsuller 15 cm derinlik yeterli olur.
Tarlaya ne ekeceksiniz?

Fasulye ekilecekmiş buraya..

Tarla 6.5 dönümdü 1 saatte sürdüm 10 dakika da başlıkları sürdü..

Tarlasını sürdüğüm adam 2 baş gitmiş 15 cm anca batmış kendi pulluğu , sosyal medyadan takip ettiği için oda benim derin sürümlerimi görmüş, şurayı da senin tarlalar gibi bir derince sür dedi şimdi başkasını getirsem motor yürümüyor diye 25 - 30 cm anca bırakır senin gibi bizim istediğimiz şekil bırakmaz dedi..

Bu şekil dönüme yakıt 1.4 litre..

Fasulye ekilecekmiş buraya..

Tarla 6.5 dönümdü 1 saatte sürdüm 10 dakika da başlıkları sürdü..

Tarlasını sürdüğüm adam 2 baş gitmiş 15 cm anca batmış kendi pulluğu , sosyal medyadan takip ettiği için oda benim derin sürümlerimi görmüş, şurayı da senin tarlalar gibi bir derince sür dedi şimdi başkasını getirsem motor yürümüyor diye 25 - 30 cm anca bırakır senin gibi bizim istediğimiz şekil bırakmaz dedi..

Bu şekil dönüme yakıt 1.4 litre..

Tam gaz 2500 devir kilometrede ne kadar yakıyor?

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU

binmeyene abartı gelir.. bilene normal..

temiz bi zetor 84.. 100'luk motorlarla hertürlü gider..

zetor 64-74-84.. sınıfında daha lüksü pahalisi vardır.. daha az yakip daha çok çekeni yok.. yada biz denk gelmedik:)

TD90 D Tork:360 yedek:%30 Güç:90 hp
Zetor 84 Tork:360 yedek:35 Güç:85 hp
90 lık diyelim, abartıya gerek yok.Başka karşılaştırma yapmayayım.90 sınıfında motora yakın diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
The hoca..

74 zetora 100'luk nh nin emanet pullugunu taktik..

Ertesi gun nh nin sahibi zetor u satin aldi..

Adini telefonunu isteyene vereyim.. 74 olduguna inanmiyor.. cunku nh100 gidemiyo onla..

Buranin en buyuk ozel yapim romorku bizde..

1 senedir bos yatiyor.. satilik.. 90'lik zetor tam dolu son gazi vuruyor..

Niye satamadik cesaret edip motoruna takacak cikmiyo..

Bulusmada jd 130 R vardi.. tam onun taktigi romorkla birebir ayni olcude..

Adanalı birisi olarak Türkiye'nin en verimli toprakları olan Çukurova da her marka traktör gördüm ama zetoru hiç... Bu zetoru öven arkadaş temmuz ayında Çukurovaya gelsin bi tarla sürsün o makina burda 3 lü pulluk çekemez Temmuz'da ben newhollandı hiç beğenmem ama td 75 bile o makinayı perişan eder saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: Ahidagli11