Zetor 100 plus tekirdağ malkaraya hayırlı olsn

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler özellikle edirneden zetor alan arkadaş tanışamadık ama bi gün tanışıcaz zar zor fiyatı söylesende yine zetor almamda senin payın fazla
Tanışırız tanışırız 😁😁 fazlı bey doldursun depoları birde tarla günü yaparız sen o zaman gör nasıl satılıyor zetor tekrardan hayırlısı olsun

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2016 diye kampanya lı 2 adet major-80 var

4x2 ve 4x4

ikiside kabinli 0 km..

4x4.. 100 bin tl civarı.. 4x2 5-10 TL düşer..

rakamlar yuvarlak küsurunu netini bilmiyom..

Lakin şu an fırsat.. takas olmazsa pazarlıkla yerli fiyatına komple avrupa motora binersiniz..

Laf aramızda zetor 200 Bg çıkarmak üzre fakat ortadirek/tek motor olarak halen favorim major80..

ve avrupada en çok satan modeli..

klasik-manuelciyseniz çok seversiniz..

• Beğen
Tepkiler: 1202hakan
Tanışırız tanışırız [emoji16][emoji16] fazlı bey doldursun depoları birde tarla günü yaparız sen o zaman gör nasıl satılıyor zetor tekrardan hayırlısı olsun

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tarla günleri konyada yapmış akşam izledim fuara gidiyorum yine iş daha bitmedi bu arada benden eski zetorcu olduğunu sanmıyorum burda 2006 da bende vardı zetor

Hakan.. genel olarak nasıl buldun motoru..

90-100'luk zetor epey var piyasada faal çalışan.. vatsap grubunda..

yani yakar/ceker net ögrenebilirsin ama herzaman toprak/yöre farkı da vardır..

yalnız 100'lukler içinde en iyi tork/t. yedegi olcak..

üstte Baki fotoğraf atmış betonu söküyo:)

Genel olarak lastik ve jant o devasa kaportaya olmamış ileri geri mekanik vitesinin geçişleri berbat 100 bgde 60 56 gibi çalışma sesi alıyorum oks koymamışlar öyle güzel kabine mp3 koymamışlar şöförden başka içeri kimse oturamaz aklıma gelen kötü yanları bunlar iyi yönlerinide ilerde sayacam

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77