zam! ! !

yazıklar olsun hiç kimsede ses seda yok uyumaya devam
Avrupa da 61 milyar avro ile tarımsal üretimle ilk sıra da yer alan Fransa da bile çiftçiler kendilerini ilgilendiren en ufak bir olayda eylem yapıyorlar.
Şimdi ben veya başkası , traktörlerimizle veya traktörsüz toplanıp sesimizi duyuralım eylem yapalım desek bizi direk vatan haini , anarşist ilan ederler.

Avrupa da 61 milyar avro ile tarımsal üretimle ilk sıra da yer alan Fransa da bile çiftçiler kendilerini ilgilendiren en ufak bir olayda eylem yapıyorlar.
Şimdi ben veya başkası , traktörlerimizle veya traktörsüz toplanıp sesimizi duyuralım eylem yapalım desek bizi direk vatan haini , anarşist ilan ederler.

Aynen aga dağda askerimize kursun sıkan gawatlar affan yararlanır çıkar onların yerine bizi alırlar Artık hain fetöcü bilmem ne die kaç dosyadan yargılanırız Allah bilir yapmazsakda tawsan daga kusmüş dağın haberi yok en iyi tokat seçimde atılır dicem millet koşa koşa yine vercek

Sadettin filmden sonra denk gelse yumruk atan olur derim :)
dizideki rolü sebebiyle dayak yiyen oyuncular geçmişte oldu.

o değilde geçen hafta kahve önünde oturdum havada bi güzel keyifle çay içiyom gençlerden bi çocuk abi içeri geçiyoz dedi neden oturun diyom yok dizi başlıcak siz izleyin dedim ne dese beğenirsin gelde biraz tarihini öğren dedi [emoji2]

dizideki rolü sebebiyle dayak yiyen oyuncular geçmişte oldu.

o değilde geçen hafta kahve önünde oturdum havada bi güzel keyifle çay içiyom gençlerden bi çocuk abi içeri geçiyoz dedi neden oturun diyom yok dizi başlıcak siz izleyin dedim ne dese beğenirsin gelde biraz tarihini öğren dedi [emoji2]
Aynen usta birinde dikkat ettim diriliş saatinde sen hep formdasin [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: ilhan_mkp
Ekli dosyayı görüntüle 25957

Yarın çok geç olmadan bence sesimizi birileri duymalı.... ithal et, ithal hayvan, ithal saman, ithal yem.... maalesef kimse farkında deği!

Bu karikatür yakında gerçek olacak :)

BİR YAT ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Yatlara ucuz mazot verildiğini belirten Akgün; “ Bu imkandan yararlanmak için ben de bir yat almayı düşünüyorum. Onu nehrin kenarına çekeceğim. İçimize sinmese de biz de devletimizi nasıl soyarız hesabını yapma noktasına geldik. Bu üzüntü verici bir durum. Ülkemizde başka ülkelerde olduğu gibi üreten insanlara destek verilmesi gerekirken., bugün maalesef iktidar partisi yan gelip yatanlara büyük imkan sağladı..Ben Ziraat Odası Meclis Başkanıyım,bu görevde biri olarak benim konuşmam siyaset yapmam doğru değildir. Ne yazık ki her şey siyasetten geçiyor. Çiftçilerimizin bu duruma düşmesinin nedene bugünkü iktidardır.”

• Beğen
Tepkiler: Bave ve ilhan_mkp