YENİ TRAKTÖRÜMÜZ DEUTZ 5110 C NİHAYET GELDİ

bizimde lastiğimiz patlıyor lastikçi gelip yapıp gidiyor da düşük basınçla niye kullanmıyorsunuz hala anlamadım o lastiğin özlelliği o yanaklarını çalıştırmak...

Gorkem sana bahsettiğim otomatik kilitlemeye dair videoyu cektim bak bakalım Yen'i bir özellik mi bu https://youtu.be/OKTk0ItBk98

Bencede ortadan tekerli goble daha iyi batar. Gördüğüm kadariylada tarlada herseyi paramparça ediyo traktör büyükse en iyisi ortadan tekerli agir goble alip keyfini cikarmak

Senin dediğin modeli kullanan bizim arkadaş var o pek memnun değil 120 ilk newholland var onda ama askılı merdaneliyi incelemiş ve denemiş o dahi askılı daha iyi diyor. Kendindeki gobleyi verip askılı merdaneli iki tane alalım dedi. Ama henüz almadık bakıyoz. Çekiçlesen marka iyi ve sağlam dediler ama bakıyoruz şu an

Senin dediğin modeli kullanan bizim arkadaş var o pek memnun değil 120 ilk newholland var onda ama askılı merdaneliyi incelemiş ve denemiş o dahi askılı daha iyi diyor. Kendindeki gobleyi verip askılı merdaneli iki tane alalım dedi. Ama henüz almadık bakıyoz. Çekiçlesen marka iyi ve sağlam dediler ama bakıyoruz şu an
O halde askili sart oldu abi ikisinide kullanan deneyen demisse biz ne desek bos sonucta ikisinide deneyen bilir farkini ben disardan gördügümle yorum yaptim ama bazi detaylar icine girmeyince bilinmez hayirlisi olsun