YENİ NEWHOLLAND TT50 4X4-TURBO+İNTERCOLLER

Ynt: YENİ NEWHOLLAND TT50 4X4-TURBO+İNTERCOLLER

NH nin küçük traktörleri pahalı güzel traktör bence özellikle ara işlerine bulunmaz bayada bir yenilik yapmışlar bizimkide 2011 model ama eski tip üst çeki ve bir kaç bölümü dah yeni sistem,tt serilerine levye taksalar süper olur vites geçişleri zor pek kullanışlı değil bu yönüyle levye olsa çok daha pratik olur.

Paylaşım için teşekkürler Hacım.. Özellikle bahçe serisi olmayan 50-60 hp civarı traktörlerde 4x4 özelliği uygun bulmuyorum. Zaten hp az, birçoğun da gece ışıkları yakınca bile motor devrinde düşme oluyor, klima, 4 wd, v.s. gibi özellikleride ekleyinece performans 45 hp ye kadar düşebilir..

t480 4*4 modelini aldık 20 saat tarlada kullandım anormal derecede yakıtı var 3lü10 inç kamalı pulluk taktım takviye 4 ü gemiyo boş motor yani 1 dekar yerde 2.5 litre mazot yaktı bayi traktörü tt 55b 4*4 ile değiştirdi fakat 1 ay sonra gelecek üzerinede 9 milyar verecem tani tt55 bana 43 e geldi demek istediğim ben almak isteyen arkadaşlara örnek olayım sakın yanaşmayın motor hiç çekmiyo boguluyo inanmayan varsa resim veya videolarını yükleyebilirim

ilotoro link=topic=41437.msg373587#msg373587 date=1302029763' Alıntı:
t480 4*4 modelini aldık 20 saat tarlada kullandım anormal derecede yakıtı var 3lü10 inç kamalı pulluk taktım takviye 4 ü gemiyo boş motor yani 1 dekar yerde 2.5 litre mazot yaktı bayi traktörü tt 55b 4*4 ile değiştirdi fakat 1 ay sonra gelecek üzerinede 9 milyar verecem tani tt55 bana 43 e geldi demek istediğim ben almak isteyen arkadaşlara örnek olayım sakın yanaşmayın motor hiç çekmiyo boguluyo inanmayan varsa resim veya videolarını yükleyebilirim
10 saatte motora pulluk takarsan öyle olur. 2 litre yakması normal hesabında yanlışlık yoksa sen ya abartıyosun yada kullanmayı bilmiyosun 2.5 litre yakamaz bir traktör.

karizmatik arkadaşım benim yasım 30 senede 1300 dekar yer işliyoruz üç tane traktör çalışıyo demekki ben bu işi bilmiyorum 2 litre yakmasına normal diyosunda 2,5 litreye neden cok diyosun pek anlam veremedim benim gözümde 2 litre yakması bile normal değil 3.085 5li 12 pullukta 1,5 litre yakıyo budamı cok sana göre

dogru diyosun kardeşim tt serileri t480 4*4 e göre cok iyi motor bende zaten onun için değiştirdim bazı arkadaşlar benim suan kullandıgım t480 4*4 ün yakıtının fazla olduguna inanmıyorda denemesi beleş karaman ve konya yakınlarında olan varsa bana ulaşabilir bizzat kendi dener tel numaram 05325481409 motor daha gitmedi bu hafta içinde götürecekler pullukta arkasında takılı duruyor buyrun hemde bi çayımı içersiniz hemde kararınızı verirsiniz yeminle konuşuyorum yol paranızıda ben vereyim benden bu kadar

ilotoro link=topic=41437.msg373683#msg373683 date=1302034907' Alıntı:
dogru diyosun kardeşim tt serileri t480 4*4 e göre cok iyi motor bende zaten onun için değiştirdim bazı arkadaşlar benim suan kullandıgım t480 4*4 ün yakıtının fazla olduguna inanmıyorda denemesi beleş karaman ve konya yakınlarında olan varsa bana ulaşabilir bizzat kendi dener tel numaram 05325481409 motor daha gitmedi bu hafta içinde götürecekler pullukta arkasında takılı duruyor buyrun hemde bi çayımı içersiniz hemde kararınızı verirsiniz yeminle konuşuyorum yol paranızıda ben vereyim benden bu kadar
yakıtı çokmu fazla saatte kaç litre yakıyor hesapladınmı,benimde niyetim vardı önceden ,sonra vazgeçtm almaktan.

ilotoro link=topic=41437.msg373683#msg373683 date=1302034907' Alıntı:
20 saat traktör çok yakacak tabi 300 saati geçince herşey belli olur sitedede var t480ni olan ara işlerde çok güzl diolar :)

Arkadaşlar selam bizim köyde Hüseyin amca da t480 vardı, nedendir bilmem ama traktörü kapısının önünde bir hafta bekletti ufak tefek işlerini gördü. Sonrada memnun kalmadığını belirterek gidip tt 50 aldı, şimdilik memnun olduğunu söylüyor
Biz de sıfır tt55 almıştık ilk kez tarlaya girdiğinde 9 lu kaz ayağıyla 15 dekar yer çektim acemilik çekmeme rağmen 1 ve 2 nci viteste 15 litre civarı mazot yaktı, kısacası memnun kaldım. Ama daha pulluk takmadık pulluk olarakta komşunun tt 50 likle kullandığı 4 lü 9 numara pulluğu var onu kullanacağız denedikten sonra neticeyi bildiririm

mavi_gezgin link=topic=41437.msg376882#msg376882 date=1302454031' Alıntı:
Arkadaşlar selam bizim köyde Hüseyin amca da t480 vardı, nedendir bilmem ama traktörü kapısının önünde bir hafta bekletti ufak tefek işlerini gördü. Sonrada memnun kalmadığını belirterek gidip tt 50 aldı, şimdilik memnun olduğunu söylüyor
Biz de sıfır tt55 almıştık ilk kez tarlaya girdiğinde 9 lu kaz ayağıyla 15 dekar yer çektim acemilik çekmeme rağmen 1 ve 2 nci viteste 15 litre civarı mazot yaktı, kısacası memnun kaldım. Ama daha pulluk takmadık pulluk olarakta komşunun tt 50 likle kullandığı 4 lü 9 numara pulluğu var onu kullanacağız denedikten sonra neticeyi bildiririm
kardeşim bizm burda bi komşuda tt55 var 3lü 11numara pulluk ile çok seri gidiyo bence memnun kalırsın anlş-*s