yeni ford karlı bir havada çiftlikte....)))

Ynt: yeni ford karlı bir havada çiftlikte....)))

ford un dizel motorları böyle. bende sesine hasta olduğum için aldım.
caddy i gözünüzde o kadar büyütmeyin. baskı balataya çözüm bulamadılar.
URL=http://img850.imageshack.us/i/vosvos1df9zf0.jpg/][IMG=http://img850.imageshack.us/img850/4382/vosvos1df9zf0.jpg][/IMG][/URL]

Black.Boyss.37 link=topic=40297.msg354712#msg354712 date=1299590367' Alıntı:
amcamda 2010 model caddy var cok yakın tanıdıgımızda da 2011 model var ikisi ilede girdik ford yedi onları bu araba cok kemikli yola yapıştımmı kork :) renoyu salla zaten :) ;D
Renoyu sallamaya gerek yok onu kullansanız bi anlarsaız fordda zaten bir motor var konfor 0 içi yapmacık ses alıyo hep

mete26 link=topic=40297.msg354745#msg354745 date=1299593106' Alıntı:
URL=http://img850.imageshack.us/i/vosvos1df9zf0.jpg/][IMG=http://img850.imageshack.us/img850/4382/vosvos1df9zf0.jpg][/IMG][/URL]
2011 modelini gördünmü sen YENİ yazıyo zuha-*-s

DqN 58 link=topic=40297.msg354752#msg354752 date=1299593326' Alıntı:
Renoyu sallamaya gerek yok onu kullansanız bi anlarsaız fordda zaten bir motor var konfor 0 içi yapmacık ses alıyo hep
2011 modelini gördünmü sen YENİ yazıyo zuha-*-s
ya neyi ses alıyo kullandın mı hiç ??? elinde yokya kötüle tabi renoyu da bana fordun yanında araba diye övme tamam yakıtı ideal ama conta mı dersin masraf mı dersin renoya cokk :))

mete26 link=topic=40297.msg354745#msg354745 date=1299593106' Alıntı:
abi sesi gür ama içeri ses girmiyo kasası bile cok agr ruhsatta ve hatta arabanın üstündeki bilgi kutucugunda 2240 kg yazıyor :)

fordun konforu gayet güzel. yeni çıkan modellerin konsolları aynen focus.
o kadar fazla ses almıyor. ama multijetler daha sessiz çalışıyor. ford büyük ihtimal
yeni yapacağı kasayı focuslara benzetecektir. çünkü bütün modellerinde aynı çizgiyi
kullanmaya başladı.

mete26 link=topic=40297.msg354864#msg354864 date=1299597062' Alıntı:
fordun konforu gayet güzel. yeni çıkan modellerin konsolları aynen focus.
o kadar fazla ses almıyor. ama multijetler daha sessiz çalışıyor. ford büyük ihtimal
yeni yapacağı kasayı focuslara benzetecektir. çünkü bütün modellerinde aynı çizgiyi
kullanmaya başladı.
aynen wv caddy jetta polo modelleri birbirine benziyor connect de öyle olacak galiba :)

Black.Boyss.37 link=topic=40297.msg354818#msg354818 date=1299595601' Alıntı:
ya neyi ses alıyo kullandın mı hiç ??? elinde yokya kötüle tabi renoyu da bana fordun yanında araba diye övme tamam yakıtı ideal ama conta mı dersin masraf mı dersin renoya cokk :))
Dostum yAPma şimdi bana connect i övme çiftçi arabası işte caddy konforu ile yarışamaz bindim sürdüm connecti zuha-*-s

Black.Boyss.37 link=topic=40297.msg354818#msg354818 date=1299595601' Alıntı:
Elinde yok ta ne demek dostum bu lafın ne anlama geliyo : ' ( Biz bu sene araba alacaktık razı ettim babamı çok şükür elimizde de vardı ama araba yok doğru düzgün zuha-*-s Connect alsak konforu az noo-*-s Yeni caddy alsak parçası, kendisi, tamiri pahalı çok yakıyor noo-*-s D Yeni kongoo multix alsak motora güvenemedim noo-*-s Yeni doblo maxi alsak Tipsizz noo-*-s Başka hoşuma giden araç yok şimdi başka yatırım yaptım 2-3 sene sonra baska biseye bakacam yeni biseyler çıksın ok-*-s

muhammet daha connecti bilmiyosn konforu az falan :) onun konforu az değilki sen kulaktan duyma laf ile konuşuyosn bende kullanıcısıym öyle konuşuyorm evt caddye göre konforu düşük ama fiat doblo dan reno dan daha konforlu yürüyen aksami caddyden sağlam fiyatı da biz 2008 de full+full 30 milyara aldık..caddy nin en fullu 38 milyardi ..

çevremdeki arkadaşlarda var.bir kere kongoo ' dan connect üstündür.sahipleri biraz sıkıntılı.vergisi 750 tl.heryıl vize masrafı 350 tl.(vizeye girmeden utlaka ustaya gidecek.)sigorta 250 tl.kasko 600 tl.(bağzı ücretler illere göre değişebilir.) daha kontağı çevirmeden 2000 tl masrafı oluyormuş.komşu aldı bir denizliye gitti.hız sınırı 80 km geçen yıl.ilk seferinde unutmuş.226 tl ceza yemiş.

geçen gün denizliye bende gittim.bölünmüş yol var.110-115 gibi gidiyorum.bizim uçan teneke ile.meşhur connetler,doblolar de 90 ı geçemiyor.hepsini döşedim. güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* alk-*s alk-*s

yukarıdaki yazdığım keyfe keder sebeplerde connetlere biraz temkinli yaklaşıyorum.hatta 2006 model 90 lık bile bulmuştum.21000 e.birtürlü karar veremiyorum.

hayırlı olsun akıllı secim yapmışın bende 10 gün önce falan dublo aldım multijet niyetim cornetti aslında ama parası biraz pahalı geldi model düşük oluyordu dubloyuda cok övdüler istambuldaki taksiciler falan alacagım yerde 2008 model biri kango birde dublo vardı dublonun ici daha geniş ve yüksek geldi kanga biraz daha yerden döşeme plastik aksamı vs sıradan gibi geldi bende dubloyu tercih ettim 59 binde 19.500 1.3 multijet motoru ufak gibi sanmayın oldukca performanslı 3 degişik marka araba kullnıyorum birisi pikap digeri binek arac şaşırtacak şekilde performansı var ilerde degiştirecek olursam ford ilk tercihimdir

hayırlı olsun özgür kardeşim ..yeni çıkan kanundan haberiniz varmı.. artıık bu araçlara k1 ve src belgesi almak mecburi oldu valla bizdede var ama hersene vizeye götürmekten vergisini ödemekten bıktık ,bide bu işler çıkınca, satma niyetimiz var gibi ,,zaten peder arazide kullanıyo. şehre pek gitmiyo araba , kırk yılda bir ben gidiyorum , normalde kendi arabamı kullanıyorum,
o yüzden bir toros alıp tepe tepe kullanayım diyorum,,

vale link=topic=40297.msg355576#msg355576 date=1299659368' Alıntı:
hayırlı olsun özgür kardeşim ..yeni çıkan kanundan haberiniz varmı.. artıık bu araçlara k1 ve src belgesi almak mecburi oldu valla bizdede var ama hersene vizeye götürmekten vergisini ödemekten bıktık ,bide bu işler çıkınca, satma niyetimiz var gibi ,,zaten peder arazide kullanıyo. şehre pek gitmiyo araba , kırk yılda bir ben gidiyorum , normalde kendi arabamı kullanıyorum,
o yüzden bir toros alıp tepe tepe kullanayım diyorum,,

akrabam veteriner.2005 te 25000 e kango aldı.5 yılda vergi ve sigortaya verdiği para 6 000 tl.arabanın değer kaybı 10 000 tl.yılbşında 14,500 e verdi.dacia duster aldı. 25 000 lirası eridi gitti.9000 tl ye kadar düştü.

torosta traktörün kabinlisi gibi.tam taş arabası.bence iki araba olmalı.arazi arabası toros gibi birde.asfaltta hızlı gidecek vergisi düşük.focus,astra,golf gibi orta sınıf bir araç.

TT 55 link=topic=40297.msg355542#msg355542 date=1299654454' Alıntı:
çevremdeki arkadaşlarda var.bir kere kongoo ' dan connect üstündür.sahipleri biraz sıkıntılı.vergisi 750 tl.heryıl vize masrafı 350 tl.(vizeye girmeden utlaka ustaya gidecek.)sigorta 250 tl.kasko 600 tl.(bağzı ücretler illere göre değişebilir.) daha kontağı çevirmeden 2000 tl masrafı oluyormuş.komşu aldı bir denizliye gitti.hız sınırı 80 km geçen yıl.ilk seferinde unutmuş.226 tl ceza yemiş.

geçen gün denizliye bende gittim.bölünmüş yol var.110-115 gibi gidiyorum.bizim uçan teneke ile.meşhur connetler,doblolar de 90 ı geçemiyor.hepsini döşedim. güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* alk-*s alk-*s

yukarıdaki yazdığım keyfe keder sebeplerde connetlere biraz temkinli yaklaşıyorum.hatta 2006 model 90 lık bile bulmuştum.21000 e.birtürlü karar veremiyorum.
bizim connect kamyonet olrak geciyor :D abi nyetn varsa al bı connect bak keyfine saglam hızlı dayanıklı ideal bi araba :)

TT 55 link=topic=40297.msg355578#msg355578 date=1299660020' Alıntı:
akrabam veteriner.2005 te 25000 e kango aldı.5 yılda vergi ve sigortaya verdiği para 6 000 tl.arabanın değer kaybı 10 000 tl.yılbşında 14,500 e verdi.dacia duster aldı. 25 000 lirası eridi gitti.9000 tl ye kadar düştü.

torosta traktörün kabinlisi gibi.tam taş arabası.bence iki araba olmalı.arazi arabası toros gibi birde.asfaltta hızlı gidecek vergisi düşük.focus,astra,golf gibi orta sınıf bir araç.
valla toprağım dediğim gibi benim param çok diyosan tam aile arabası. kullanışlı tatil içn falan araziyede gelir,,tabi sen bilirsin,, şuan araba alacak olsam ben şahsen tercihim otomobil olur

vale link=topic=40297.msg355687#msg355687 date=1299672461' Alıntı:
valla toprağım dediğim gibi benim param çok diyosan tam aile arabası. kullanışlı tatil içn falan araziyede gelir,,tabi sen bilirsin,, şuan araba alacak olsam ben şahsen tercihim otomobil olur

1 temmuzu bekleyecem.seçimden sonra yeni otomobil vergileri yürürlüğe girecek.connect in eksoz emisyonu 158.D sınıfı araçlar sınıfında.baştan aşağı tüm otomobil vergileri değişecekmiş.Birde bu K1 ve SRC dediklerini araştırmak lazım.