Yeni ekipmanlarımız hayrlı olur inşallah

pulluk.jpg

S.a arkadaşlar daire içine aldığım yer malumunuz tekerin mekanizması, altını çizdiğim yerde de kaynak işlemi yapılmış. Sıkıntımız şöyleki teker toprağa dik basıp görevini yapmıyor, ileriye geriye kayıyor zaten resimde de belli ileriye doğru eğimli duruyor. Orda bi parça varmış derinlik ordan ayarlanıyormuş, ama nasıl bir parçadır neye benzer bilmiyorum, haliyle ne alacağımıda bilmiyorum. Ordaki eksik ne biz ne alacaz yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Merhaba, hayırlı olsun. Tekerleğin pulluğa bağlantı kısmında, derinlik ayar pimleri yok. O pimler olmazsa teker işlevini yerine getirmez. Pulluk ağarlığı sebebiyle çok dalar. Traktör düzenli çekmez. Dörtlü dönerli pullukta lastik teker olması gerekiyor. Demir tekerlek pek randıman vermez. Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız, lastik teker alıp takın.

• Beğen
Tepkiler: Looper
Merhaba, hayırlı olsun. Tekerleğin pulluğa bağlantı kısmında, derinlik ayar pimleri yok. O pimler olmazsa teker işlevini yerine getirmez. Pulluk ağarlığı sebebiyle çok dalar. Traktör düzenli çekmez. Dörtlü dönerli pullukta lastik teker olması gerekiyor. Demir tekerlek pek randıman vermez. Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız, lastik teker alıp takın.
cevap için teşekkür ederim üsdadım. uzun süre kullanacaz. o parçanın neye benzediğini bi bilem günü kurtarmak için onu alıp tarlaları bi sürsem seneye lastik teker yaparım zaten benimde kafama yatmamıştı bu demir teker

• Beğen
Tepkiler: FatihÖZHAN