YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞIMIZ NEW HOLLAND TD100D BLUEMASTER...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Daha iyileri sizlerede nasip olur inşallah...

Güzel günler de kullan abi sana bu modifiye işi yakışıyor
Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum.
Hayırlı uğurlu olsun Erkan.
G7le güle kullanın.

Hayırlı olsun güle güle kullanın,
fotoya giren 3 küçük yakışıklılarada maşallah diyeyim :)Ne tatlı şeyler onlar öyle:love:
Sağolun. Öyledirler. Yan yana olanlar anne kız, diğeri erkek bunlardan başka 2 tane daha var erkek...
Hayırlı olsun modeline göre temiz duruyor

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Bu kaput tasarımına sahip New Holland hep hayalim benim inşallah kavuşuruz bir gün.
Sizlere hayırlı olsun diliyorum kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah
Size de nasip olur inşallah.
Hayırlı ve Her işi bereketli olsun inşallah

Hayırlı olsun abi. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Daha iyileri size nasip olsun inşallah...
hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Hayırlı berketli olsun. Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin.

Erkan abi tekerleri düz bassın güle güle kullanın hanenize tarlanıza bereket getirsin

Erkan kardeşim hayırlı olsun güle güle kullanın
Bazen motorla senin muhabbetini yapıyoruz Nuray abi...😆
Hayırlı olsun Güle Güle kullanın , kaç saatte idi ve fiyatı ne kadar ?
2200 saatte aldık. 610 bin TL' ydi.
Hayırlı olsun. Açıklamayı okumadan resimlere baktım, sıfır sandım. Maşallah ne güzel temizlik yapmışsınız.
Teşekkürler. Yenisini alamadık. Yeni gibi yapmaya çalışıyoruz...

Hayırlı olsun Erkan abi makina zaten temizmiş elden geçmiş haliylede sıfırdan pek farkı kalmamış td serisinin kullanımı pratik her işe geliyor her makinayı götürür doğru tercih olmuş. Bizim axosun yardımcısıda jx 75 bütün hafif işleri onla yapıyoruz ilaçta gübrede ekimde vs ideal.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...
Hayırlı olsun Erkan abi. Bu aynalar benimde hoşuma gidiyor kaça aldın mahsuru yoksa
2750 TL' ye maal oldu.
Hayırlı olsun Erkan abi makina zaten temizmiş elden geçmiş haliylede sıfırdan pek farkı kalmamış td serisinin kullanımı pratik her işe geliyor her makinayı götürür doğru tercih olmuş. Bizim axosun yardımcısıda jx 75 bütün hafif işleri onla yapıyoruz ilaçta gübrede ekimde vs ideal.
Dar teker ilaç gübre için uygun diye aldık. Aslında hep 2 CLAAS yapma fikri vardı. Ama Axos temiz yok. Bide geniş tekerlekli patron bir de tekerlek mi alcaz tekrardan diye istemedi.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin