Yeni başlayan için traktör tavsiye

Merhaba, bu yıl hayvancılık ile uğraşmaya başladım. 4 adet hayvan bulunuyor. Tarlada ot biçim ve ekin ekmek için kullanmak üzere traktör almayı düşünüyorum. Sıfır 4x4 new holland inceledim geçenlerde hoşama gitti. Bunun dışında marka model önerisi olan var mdır?

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
2018 model , 1200 saatte, 8085 klasik kasa traktör krank kesti , sanayide yatıyor.

Bence tümosan alınacaksa 2000-2500 saat üstü alınacak sıfır 82.80 alan kişi olarak söylüyorum 2000 saate kadar aklın alamayacağı arızaları yaptı 2 kez sandık motor konuldu turbo değişti şanzıman ve debriyaj arızası verdi ön düzen bozuldu hepsini yaptırdım şuan 6700 saate ve 2500 saatten sonra en büyük arızası bir kaç ampülün patlaması ya da sigorta kesmesi dışında hiç bir problem yok bir daha debriyaj bile yemedi.

Alma diyecem dışarıya iş yaptırsan adam gibi yapmıyacaklar.
Al desem sadece traktörle kalmayacak bir sürü zımbırtı gerekecek.
4 hayvanı bir bak sat bakalım fikrin değişecek mi yoksa hayvancılık&tarım yapma isteğin devam mı edecek, ona göre karar verirsin.

Merhaba, bu yıl hayvancılık ile uğraşmaya başladım. 4 adet hayvan bulunuyor. Tarlada ot biçim ve ekin ekmek için kullanmak üzere traktör almayı düşünüyorum. Sıfır 4x4 new holland inceledim geçenlerde hoşama gitti. Bunun dışında marka model önerisi olan var mdır?
Başlangıç olarak new holland mavi renkli ortadan vitesli 55 56 veya 65 56 bakabilirsin, fazla para vermek istemiyorsan ama 60 beygir sınıfında bir traktör almak istiyorsan fiat 65 46 yada 70 46 olabilir. Eski değil sıfır almak istiyorsan new holland ın üretmekte olduğu tt4.xx serisine ve 56 serisine bakabilirsin.