YENİ ALDIĞIM GÜLERSAN HAVALI GRES POMPASI

Ynt: YENİ ALDIĞIM GÜLERSAN HAVALI GRES POMPASI

rençberçiftci link=topic=49411.msg487564#msg487564 date=1323637614' Alıntı:
Hayırlı olsun güle güle kullan, bende pressol un 12 kg lık mekanik olanından aldım sırf sık sık yağ koymamak için.
güle güle kullan yeni mi aldınız kaça aldınız memnunmusunuz banada çok zor geliyor dolsurması

güzel paylaşım ben de aynısından var. 4-5 sene oldu alalı. burda hidrolikçide 6 mt hortum bastırdım tabancaya kadar. . balya makinası ve biçerdöver üzerine bile eriyor. tabancanın ucu da 1 mt hortum. tek beğenmediğim yeri basınçta tabancayı biraz zor oynatabiliyorum, bir de içinde gres bitince hava yapıyor, yan kulakları söküp şık şık plastiğini ters yöne çevirmek gerekiyor. bilmiyorum sadece bende mi böyle. ama çok rahatlık, balya makinası, biçerdöver, disk tiller yağlama işleri çok kolay oluyor.

hayırlı olsun abi bizde 6 sene önce almıştık ama biz çorludan aldık royel mi neydi markası çok rahat ettik bir kova yağ alıyor içine daha yarım veya yerımdan fazla alıır bizimki yani 2 kovayı zorlar ama 1 tane aldımı yetiyor

Büyük rahatlık , hayırlı olsun. Piyasaya iş yapan insanlara şart. Bizim gibi kendi işini yapanlar içinde büyük rahatlık olur. Tüm makinaları yağlamak bir günlük iş.

her çiftçiye lazım böyle bir makina bende almıştım 3 yıl kadar önce 10 litrelik kovası olandan yanılmıyorsam ankara ostimden almıştım harika bir şey uç kısmına 60 cm lik bir hortum, kendi hortumuda 2 metreydi onada 5 metre ek yaptım oldumu 7 metre ooooooooo oooo yeme yanında yat oldu.

yorumlarnız için çok sağolun arkadaşlar.
fiyatı 600 tl.
30 kg yağ alma kapasitesi var.
bende 50 litrelik kompresör var yetiyor çalışmasına.
Selamunaleyküm ahali
Bu havalı grespompası 12 litre 1200 tl
Kompresörüm 50 lt randımanlı çalışır mı kompresörü de büyütmek ister mi
Konu eski iletiyi yazan arkadaş yoktur büyük ihtimal

Selamunaleyküm ahali
Calısmasi 4 bar bende 12 kg var 50 lt tıkalı gresorlukte hortum dayanmiyor patlatıyor bugunde tapanca patladı 200 tl ye tekrar tapanca aldim

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Selamunaleyküm ahali
A. Selam 50/100 ve tüm katları 8 bar 10 olanda var. Bendeki 50 litrelikti sonra 100lük aldım 10 bar, 50 litreliğin sıkıntısı şu 30 litrenin altına düşünce 8 bar vermiyor havada geç doldurduğu için biraz beklemek lazım dolayısıyla bazı işlerde yetersiz kalıyor harici iş yapıyor ben havalı somun sökme bile kullandım. Senin o pompayı hayli hayli çalıştırır

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
A. Selam 50/100 ve tüm katları 8 bar 10 olanda var. Bendeki 50 litrelikti sonra 100lük aldım 10 bar, 50 litreliğin sıkıntısı şu 30 litrenin altına düşünce 8 bar vermiyor havada geç doldurduğu için biraz beklemek lazım dolayısıyla bazı işlerde yetersiz kalıyor harici iş yapıyor ben havalı somun sökme bile kullandım. Senin o pompayı hayli hayli çalıştırır
Hortumda pahali [emoji16]
Aynı tahmin ettiğim gibi bir makinayı iki solukta yağlar
Cevabınız için teşekkür ederim
Hortumuda hidrolik hortumundan yaparız