Yeni aldığım Gaspardodan çıkan Gizemli Parça

Attım kenara öyle duruyor.Üzerine gitmedim sanırım mibzere ait fabrikada yanlışlıkla koydular herhalde.
ZD%C3%96KENDEKAR%C3%96L%C3%87ER_1.jpg

http://tarmakpar.com/ozdoken-dekar-olcer-saati-urun.html

Dönüm ölçer cihazı, servisin bunu takması gerekir.

Teşekkür ederim evet parça buna benziyor.İşin tuhafı gübre serpmeden çıktı ama link havalı mibzer için diyor.Havalı mibzerde var gittiğimde bakayım üzerinde uygun delik varsa takarız.

Evet gördüğüm kadarıyla parça dekar ölçer cihazı. Tekerli olarak çalışan tüm aletlere takılabilir. Sadece mibzer olarak düşünmeyin. Sensör ucundan mıknatısın geçirilmesi mantığı ile çalışıyor. Yani tekerin döner miline mıknatısı takıyorsunuz sensörüde bunu okuyabilecek yukseklikte konumlandırıyorsunuz. Mıknatıs sensörün altından her gectiğinde ölçmeye başlıyor. Sitemizde buna benzer Özdöken Şakalak vb. firmaların ürünleri var.

www.tarmakpar.com
İnternetteki Yedek Parçacınız....

• Beğen
Tepkiler: alper4u
Aynı dekar ölçer benim yeni aldığım Hms mibzerde takılı Dokunmatik bir ekran gibi düşün bastıkça menü değişiyor İş genişliği teker çapı ayarlaması ve katsayıları olan ayarı var Ekilen alanı m2 cinsinden yazar Ve sezonluk dekar hafızası da mevcut Kullanımda sorun yaşarsanız yardımcı olurum

• Beğen
Tepkiler: alper4u