Yem karmaya traktör

24.07.2019
407
422
29
İZMİR

Cümleten selam aleyküm bşr konu danışacağım 8 m yem karmayı 12 m ile değiştirdik fakat önce 8073 steyrle kullanıyorduk malesef buna gücü yetmedi şimdi bu 12m yem karmayı çalıştırabilecek uygun fiyatlı sadece yem karmada çalışacak başka işte kullanılnayan kışın soğukta marş sorunu olmayacak steyr fiyatlatına bir traktör arıyorum biraz araştırdım bu aralıkta ford 5000 6600 jd 2030 40 2130 lar mevcut belki üste 100bin verebilirim bu traktörler bu işe uyarmı bu traktörler hakkında hiç bir bilgim yok veya sizin farklı model tavsiyeniz varsa onada açığım şuan td90 750 devirle rahat çalışıyor hep steyrda çalıştırması lazım dediler ama malesef bendeki ölü olabilir diye akrabadan daha yeni rektefiyeli başak 2073 denedik oda aynı yemiyor dolunca stop ediyor yardımı geçenlerden allah razı olsun

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Cümleten selam aleyküm bşr konu danışacağım 8 m yem karmayı 12 m ile değiştirdik fakat önce 8073 steyrle kullanıyorduk malesef buna gücü yetmedi şimdi bu 12m yem karmayı çalıştırabilecek uygun fiyatlı sadece yem karmada çalışacak başka işte kullanılnayan kışın soğukta marş sorunu olmayacak steyr fiyatlatına bir traktör arıyorum biraz araştırdım bu aralıkta ford 5000 6600 jd 2030 40 2130 lar mevcut belki üste 100bin verebilirim bu traktörler bu işe uyarmı bu traktörler hakkında hiç bir bilgim yok veya sizin farklı model tavsiyeniz varsa onada açığım şuan td90 750 devirle rahat çalışıyor hep steyrda çalıştırması lazım dediler ama malesef bendeki ölü olabilir diye akrabadan daha yeni rektefiyeli başak 2073 denedik oda aynı yemiyor dolunca stop ediyor yardımı geçenlerden allah razı olsun
Ford 5000 bağımsız kuyruk mili var durdur çalıştır rahat olur kuyruk mili devri yavaş gücü yeter hepsine 15 gazda 12m3 u uçurur kendi de uzun yem karma için birebir traktör

• Beğen
Tepkiler: ilyas35
Fiyatı pahalı secenek çok ama uygun fiyat secenek az
Bizim 96 model 82 tek ceker tumosan dar lastik sıfır aldık uzun zamandır 6 m yem karmayı calıstırıyor sana uyar diye düşündüm ama
Kuyruk mili biraz yavaş 750 seceneği yok
Temiz bakımlı denk gelse fiyatları uygun yinede secenek aklında olsun
Ya busene başka sıfır traktör aldığım içün bütçe kısıtlı ben steyr parası ile alınabilecek makina bakıyorum 8 mde syiteyrda 1000 devirde kullanıyordum baya iyi oluyordu bu 12m beni şaşırttı 540da bile kepçe ile slajı katınca stop ediyor aslında eski küçük balyalar olsa belki çevirir ama büyük balyalar nekadar haşbaylıda olsa iri ve tutuyor yem karmayı

Fiyatı pahalı secenek çok ama uygun fiyat secenek az
Bizim 96 model 82 tek ceker tumosan dar lastik sıfır aldık uzun zamandır 6 m yem karmayı calıstırıyor sana uyar diye düşündüm ama
Kuyruk mili biraz yavaş 750 seceneği yok
Temiz bakımlı denk gelse fiyatları uygun yinede secenek aklında olsun
Nekadar mazot yakıyor tümo

285 ler var 400 bin civarında fiyati , onlar cevirir heralde denemenizi tavsiye ederim
Çevremde 12m kullananlara sordum biri 285 ile çalıştıramamış 95li sameye takıyor biri 90lık erkunt a85 valtra biri td80 dedi ama zorlanıyor dedi bende dün c3065 hattat ona taktık çevirdi ama zorlanıyor saman tam haşpaylı mısır silajı yarım haşbay veya ot silajı versek çalışmaz

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca ve ufukk