Universal traktör

Merhaba;
Sefa bey ilk cevabı ben vereyim 683 dt 4x4 uygun fiyatlı yedek parçası olan ekonomik bir traktördür. Satmanız mantıklı olmayacaktır , kaldıki yeni traktörler yüksek el yakan fiyatlarda sizin yenileme amacınız nedir ? Ne amaçla kullanacaksınız bunu iletirseniz buradaki arkadaşlar ve ben bilgimiz dahilinde size öneride bulunalım.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Merhaba;
Sefa bey ilk cevabı ben vereyim 683 dt 4x4 uygun fiyatlı yedek parçası olan ekonomik bir traktördür. Satmanız mantıklı olmayacaktır , kaldıki yeni traktörler yüksek el yakan fiyatlarda sizin yenileme amacınız nedir ? Ne amaçla kullanacaksınız bunu iletirseniz buradaki arkadaşlar ve ben bilgimiz dahilinde size öneride bulunalım.
Şöyleki yağ sorunu var bizde çok fazla para harcadık usta daha fazla istedi en sonunda bizde satamaya kara verdik. New Holland yada MF düşünüyoz. Daha öncen öyle motorlar kullanmadık tamiri filan bilmiyoz. Etrafımızda kullanan çok fazla var. Yıllık zaten 1000 dönüme yakın arazi ekiyoz. O kadar da ariziyi kaldıracak bir traktör istiyoz. Para da sorun yok.

MF olabilir Ama az yakıtlı istersen
Deutz Bakmanı öneririm (bütçe olduğunu söylediğin için. ) Yakıt düşük yedek parça artık hepsinde pahalı konfor çok yüksek
Masseylerde 240 serilerine bakarım dersen nispeten yedek parça uygun
Yerli traktörlerden hattat T4000 serisinden çiftçiler memnun haliyle yedek parça uygun yakıt normal .
Newholland TR serileri çok güzel yerli üretim ve hindistan mallarından şikayet çok yakıt fazla ama servis ağı en kuvvetli olanda bu

Sonuç olarak yine karar sizde bitiyor ama hangi markayı seçerseniz seçin yedek parça bulunabilirliği ve iyi ustaya sahip olmak en önemlisi.

MF olabilir Ama az yakıtlı istersen
Deutz Bakmanı öneririm (bütçe olduğunu söylediğin için. ) Yakıt düşük yedek parça artık hepsinde pahalı konfor çok yüksek
Masseylerde 240 serilerine bakarım dersen nispeten yedek parça uygun
Yerli traktörlerden hattat T4000 serisinden çiftçiler memnun haliyle yedek parça uygun yakıt normal .
Newholland TR serileri çok güzel yerli üretim ve hindistan mallarından şikayet çok yakıt fazla ama servis ağı en kuvvetli olanda bu

Sonuç olarak yine karar sizde bitiyor ama hangi markayı seçerseniz seçin yedek parça bulunabilirliği ve iyi ustaya sahip olmak en önemlisi.
MF 240 bize küçük gelir hocam. Benim aklımda tr120 var ama yakıt bizi biraz zorlar gibi Deutz kullanan yok burada 1 2 tane kullanan var.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Profile istanbul yazmışsınız, amasya mf cidir , ben bafralıyım , jd nh büyük motorda önde bizdede , class çok az sayıda var fakat trakyada çoğunlukta , sizde servis olmasa tabiki alınmaz seçenek çok ,