Türkfiat 80-66 & New Holland 70-66S & Massey Ferguson 285

Aynen öyle de satınca yerine de almak gerekiyor 70 in yerine ne gelecek?Aman td den uzak durun td alacağınıza almayın daha iyi[emoji6]

Yerini garantiledi derken kesinlikle satılmaz anlamında dedim yanlış anlaşılma olmasın :) bizim 66 ları kim görse bunları satmayın biz sattık pişmanız diyor. Hatta Tümosan bayisi bile aynısını dedi ya babam bunun üstüne satmaz artık :) 285 in yerine bi tane daha Fiat olsa diyoruz da çok pahalı şuan. Ama bu yıl büyük motor çok lazım olacak tarla yollarından birinin güzergahı değişti önceden dümdüz yoldan gidiyorduk şimdi çakıllı uzunca bir rampamız oldu bizim motorlar 6 tonluk arabayı o yoldan indiremez heralde. Ya büyük motor olacak ya da arabalar yarım yarım gidecek harman sezonu görecez bakalım..

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
Maşallah güzel traktörleriniz var.
285 in 85-87 model arasını kullanıpta çekmiyo diyeni ben görmedim.82 hp muhabbetini bende duydum ama ne derece doğrudur bilmiyorum.
Bizde vardi 85 model 285 agir devirli olani sesi de cekiside farkliydi zalimin. 4-5 ton pancar yuklu remorkla rampa yukari vites yukseltirdi. Koyumuzde onun haricinde iki tane 86 model vardi onlar oyle deyildi sesi falan farkliydi. 84 ve 85 model olanlar agir devirli ve 78 hp. Sonra cikanlar hizli devirli 75 hp. Babam 3 ve 4. vitesle tirmik cekerdi o 285 le. Gercekten guzel makinalardi 285 ler..