Türk boğası dip kazan çekiyor

Kolay gelsin Elinize sağlık.kullandığınız ekipmanın arkasındaki merdaneyi keşke 10 cm daha aşağı pozisyon da olsaymış.traktör daha seri gidebilir ve toprak işleme derinliği daha stabil olabilirdi.videolarınızın devamını merakla bekliyoruz.video çekimlerinde ortamdaki olumsuzlukları mümkün olduğunca ortadan kaldırmaya özen gösterilmeli ki eksiklerimizi hatalarımızı örnek alıp düzeltelim.kendimizi geliştirelim.mesela hareket halindeyken traktör den inmeler akrobatik hareketlere müsade etmeyelim. traktöre en uygun hangi ekipmanı hangi pozisyonda kullanılması örneğin: orta kolun,toprak altı işlerde nerde olmalı, mibzer ilaç makinası gibi işlerde nerde olmalı gibi konular önemsemekte fayda var diye düşünüyorum.kolay gelsin.

Kolay gelsin Elinize sağlık.kullandığınız ekipmanın arkasındaki merdaneyi keşke 10 cm daha aşağı pozisyon da olsaymış.traktör daha seri gidebilir ve toprak işleme derinliği daha stabil olabilirdi.videolarınızın devamını merakla bekliyoruz.video çekimlerinde ortamdaki olumsuzlukları mümkün olduğunca ortadan kaldırmaya özen gösterilmeli ki eksiklerimizi hatalarımızı örnek alıp düzeltelim.kendimizi geliştirelim.mesela hareket halindeyken traktör den inmeler akrobatik hareketlere müsade etmeyelim. traktöre en uygun hangi ekipmanı hangi pozisyonda kullanılması örneğin: orta kolun,toprak altı işlerde nerde olmalı, mibzer ilaç makinası gibi işlerde nerde olmalı gibi konular önemsemekte fayda var diye düşünüyorum.kolay gelsin.

Beğenmenize sevindik çekimlerimiz genelde doğaçlama oluyor İnan'ı çoğu çekimden traktör şöförünün haberi çekim bitikten sonra oluyor ansızın yakalıyorum çekiyorum sonra tanışıyorum öbür türlü çok heyecan yapıyorlar çekim güzel olmuyor teşekkürler

Sent from my iPhone using TrakKulüp

Arkadaşlar Videolar hakkında ne düşünüyorsunuz sizleri çok paylaşım yaparak sıkmak istemiyorum bu videoyu bugün çektim https://youtu.be/mxvgjoKmvBw

Sent from my iPhone using TrakKulüp
öyle şey mi olur abi sen çekiyorsun bize keyifle izlemek kalıyor. ben zaten nete girince you tube dan hemen traktör sevenleri tıklıyorum senin videoları izlemek için eline sağlık teşekkür ederim şahsım adına

mesela eski çekili diskaroları (bizim burada ızgara denir) bayadır görmemiştim 480 dans ettimiş izleyince çok sevindim.

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066

öyle şey mi olur abi sen çekiyorsun bize keyifle izlemek kalıyor. ben zaten nete girince you tube dan hemen traktör sevenleri tıklıyorum senin videoları izlemek için eline sağlık teşekkür ederim şahsım adına

mesela eski çekili diskaroları (bizim burada ızgara denir) bayadır görmemiştim 480 dans ettimiş izleyince çok sevindim.

Sağol kardeşim iyi seyirler

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Maşallah. Maxima iyi gidiyor. Tumosan birazda konfor unsuruna el atsa bu is olacak gibi. Motorları gerçekten basarili hem yakıt tüketimi hem de çekiş olarak. Debriyaj sorunu hala devam ediyor mu merak ediyorum. İthaller 5 bin saatte debriyajinda en ufak sıkıntı olmadan devam ediyor. Ama türk traktorleri new holland erkunt tumosan bin saatte debriyaj i bitiriyor. Sahibi memnmunmu maximadan sordunuzmu acaba hic?

Bende sağ koluyum Yusuf Abinin teşekkür ederiz bende artık böyle çekimlere başlamaya çalışacağım

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA