TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: : TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

mmg55 link=topic=776.msg5366#msg5366 date=1200903628' Alıntı:
Bu çiftciyi kandıran beş para etmez sadece fiyatı yüzünden satılan bi traktör

arkadaş heralde tumosan dan daha iyi traktör imal ediyor .... alk-*s
80- 90 bin lira verenler bu traktöre aklı yok demekki.
lafına bakarsak paran çok senin. ozaman john deere.fendit.claas mf falan al tatmin etsin seni.olaki bi arza yada kaza falan yaparsan en az 1 hafta traktörün serviste bekler almanyadan parça gelirse eger sende mutlu olursun ...

Ynt: TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

yozqatlı link=topic=776.msg839459#msg839459 date=1391374460' Alıntı:
arkadaş heralde tumosan dan daha iyi traktör imal ediyor .... alk-*s
80- 90 bin lira verenler bu traktöre aklı yok demekki.
lafına bakarsak paran çok senin. ozaman john deere.fendit.claas mf falan al tatmin etsin seni.olaki bi arza yada kaza falan yaparsan en az 1 hafta traktörün serviste bekler almanyadan parça gelirse eger sende mutlu olursun ...
yaklaşık 6-7 yıldır john deere kulanıyorum alman malı sonuçta 5000 saate yakın oldu kullanmam daha dürüz bütün arızası olmadı ve normal bir arzada en fazla 2 gün bekledim verdiğim parayı da bana geri çevirdi bu yüzden Alman malından kaçınmam bizim burda kim Tümosan alsa memnun kalmadı daha 1000 saatte motor yaptıranlar oldu bence Tümocan hurda parçası

Arkadaşlar bende 55-50 yeni kasa 2011 var çekişinde performansından yakıtından çok ama çok memnunum.Bu traktörden öncede newhollan tan başka motora binmezdim.Ama bu traktörü görünce gerek yokmuş onun mübtelası olmaya dedim allah tabanını düz bastırsın çok memnunum tümosandan.Yalnız işte hayvancılık yapıyorum sadece gübreyi çekerken tek çeker olduğu için sıkıntı çekiyorum ama aklımı da kurçalıyor bir çift çeker alabilirim. Benim bu 55 beygir tümosan 2011 fiyatları nerlerde bilen duyan satan alan varsa bana bir bilgi verirse sevinirim. Hatta 75 beygir eski kasa 2011 ve üstü traktörle takas yapabilirim. cümleten iyi günler.

arkadaslar 2014 8075 tumosan aldik su anda cekisi iyi bi traktor. Td 75 onunde gide. miyo ve yakiti td ye gore cok az manevra olarak cok sasirdim gercekten guzel manevrayya sahip cifcekerlerde kubotadan sonra en iyi donen diyeblirim yeni kasa td lerin klimasi kadar kotu bi klima gormedim bizim valtraa da sonradan atma kabin var ondaki fan bile tdlerin klimasindan iyi tumodaki klima acinca kutuplara gidiyon cok guzel ve biz bu nedenlerden dolayi tumosani tercih ettik Allah pisman etmez insallah

Alanlar pişman millet ucuz diye alıyo sonra servisten geri gelmiyo adam yeni aldi bizim orda blok patlattı. `Ucuz etin suyu yavan Olur`

mqroop blok patlatacak isimiz yok arti 2013 new holland td 65 i 4 kere ortadan. Ikiye bolduler bizim yan ilcede erkunt aldi millet baktilar dayanmiyo dediler arkada sorun filan cikiyomus ben kendi gozumle gordum 300. 400 saatte arka dagitan erkunt o yuzden sorun yok

8095 i çagırdım gel diye baglayalım dedim adam gelmedi Erkuntun tumosandan iyi oldugunu herkes biliyo sen fazla kafanı yorma ben memnunum tumosan alan adam 2 gun kullandı erkuntu helal olsun dedi traktör on numra hiç yakmıyo nerdeyse biz kazık yemişiz fln ddi

buğrahan köroğlu link=topic=776.msg938960#msg938960 date=1416775667' Alıntı:
mqroop blok patlatacak isimiz yok arti 2013 new holland td 65 i 4 kere ortadan. Ikiye bolduler bizim yan ilcede erkunt aldi millet baktilar dayanmiyo dediler arkada sorun filan cikiyomus ben kendi gozumle gordum 300. 400 saatte arka dagitan erkunt o yuzden sorun yok
Tumosan ile erkuntun birbirine gore yakit durumunu bilemem ama dokum kalitesi olarak erkunt tumosana göre saglam bir marka çünkü erkunt 60 yıllık bir dokümculuk tecrubesine sahiptir.Eski ford traktorlerinden mf 200 serosine,fiat 56,66, serilerine basak 2073 lere kadar çogu traktörün dokumu erkunttur.O tecrube bugun dahada geliserek erkunt traktorlerde kullanılmaktadır.

1997 model 54C kullanıyorum.Çatır çatır çekiyor.Motoru Tümosan.Fıat lisanlı İveco ile beraber.
Yeni traktör almayı düşünüyorum.NH mi alsam yoksa Tümosan mı alsam diye,Nh nin max.tork devri 1400de./da.-Tümosan ın 1500dev/da.

tumolar iyi cekisli motor saglamlik tartisilir fakat yakit konusun (bahce modellerinde) gecen yil bizim kubilayin yapti yakit testi insani sogutuyo sahsen

65 bine gittik 6065 4x4 aldık iki gün sonra frenler cart curt ötmeye başladı sonra fren tutmamaya basladı bi yerde durcam mesala marketin önünde insanlaar dan utandığımdan frene basamıyorum verdiğimiz paraya yazık servisi arayıp traktörü geri vermek istediğimde verdiği para 42 bin 50 saatte motordan bahsediyoruz arkadaslar biz yandık sizde yanmayın

• Beğen
Tepkiler: baglan33