TÜMOSAN MAXİMA' nın detaylı Fotoğrafları.-- EMİN ÜNAL -- (Adana Tarım fuarı)

Ynt: TÜMOSAN MAXİMA' nın detaylı Fotoğrafları.-- EMİN ÜNAL -- (Adana Tarım fuarı)

Şimdi bir traktöre benzemiş gerçekten Yalnız tiipe ve kabine o merdiven hiç olmamış adam gibi bir şey yapılmalıydı

Ynt: TÜMOSAN MAXİMA' nın detaylı Fotoğrafları.-- EMİN ÜNAL -- (Adana Tarım fuarı)

TÜMOSAN MAXİMA Serisi
115 Hp 4 silindir 4.1 lt 8 valf
430 Tork
24+12 Powershift
4500 kg kaldırma kapasitesi
6 hidrolik çıkış
540/540E

Powershift Şanzıman
Süspansiyonlu Kabin ve akıs
Dokunmatik Kumanda Paneli
Elektronik Çiftçeker kontrol Düğmesi
Derinlik ve açı ayarlı direksiyon
Körüklü Koltuk
Hostes koltuğu

gokhanozkan link=topic=69481.msg791408#msg791408 date=1383778399' Alıntı:
Emin eline saglik
Bir tek benmi begenmedim,bu kadar goz zevkini zorlayan baska makina yok ,8100 serisi bile daha alimli :(
Burdaki yorumları görünce ben de şaşırdım heralde bende bir sıkıntı var diye allahtan yalnız değilim :) bence de fotoğraflarda yakışıklı duruyodu ama hiç hoşuma gitmedi benim tip olarak.MFye de benziyor denmiş ama keşke benzeseydi :)

Emin eline sağlık fotolar için

eline sağlık fotolar için emin.fuar kalabalıkmıydı pazar günü bende gitmeyi düşünüyorum.gezmeye :)bu arada arka farlar yeni kasa tdd lere benziyor gibi :) saygılar..

Paylaşım güzel lakin, tümosan yine berbat ötesi bir tasarımla karşımda. Şahsen tasarımcısını görmek isterdim. Gittide berbatlaştırıyor traktörü. Birtek klasik seri güzel duruyor o da erkeğine (FIAT) benzediği için...

tümosanı alkışlıyorum arka çamurluklar ancak bu kadar çirkin olabilirdi ne o öyle öndeki büyüklük güç hissi arka tarafta ve kabinde sıfır resmen çok kötü
yanlış anlayanlar çıkabilir ama konyalı olarak keşke türkiyedeki tek traktör tümosan olsun isterim ama iyisini yapsın lütfen iyisini

Çiftlik animasyon oyunu var, oradaki animasyon çizimi gibi duruyor. Ama bence çok mühim değil. İş yapmak için alınıyor nihayetinde, ergonomik olsun, kabin içi güzel olsun. Motoru tümosan üretimi mi acaba? Motor özelliklerini de merak ediyorum.

öncelikle paylaşım için çok çok teşekürler emin kardeşim topragım gerçekten güzel kareler yakamışın
bn anlamdıgım tek şey maxima serisinde iveco motor yok heralde bunun egzozu saqda o bakımdan

Arkadaşlar Birçok soru var cevaplayacak olursak 9115(115)te malesef ki yine levyeli 24+12 seçenekli Power Shift şanzuman mevcuttur.(Tahminen italyan carraro şanzuman olabilir).Motoru yine 4silindirli bildiğimiz tümosan motorudur 8valftir 6adet hidrolik güç çıkışlarına sahiptir.9125(125hp)modeline bakacak olursak bu modelde power shuttle olacak 24+24 vites seçenekleri Türkiyenin ilk 16walfli motoruna sahiptir.İç konforuna gelecek olursak direksiyon göstergelerle bir bütün halinde ayarlanabileceğini düşünüyorum,hostes koltuğundan tutunda dokunmatik panele kadar güzel donanımlı olacağı söyleniyor(içindeki koltuk bile 1500tl değerinde)bence büyük eksiklerden bitanesi kuyruk miline 1000d/d eklememesidir onun haricinde Türkiye için dört dörtlük bir makina çıkacağını umuyor hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum...