Tümosan John Deere yi Çekmeye Doyamıyor

Ynt: Tümosan John Deere yi Çekmeye Doyamıyor

duva*-*0Nedir sizin şu adamla uğraştığınız yav nedir bu tartışmanız insanlar iyice bölük pörçük oldu heryerde bir tartışma sen o partidensin ben bu partidenim sende şu motor var bende bu motor var a o öyleymiş bu böyleymiş yeter be kardeşim be el insaf yav yeter bikerede kendi malınızda arayın kusuru avrupa malları çokmu kusursuz sanki bizim insanımız böyle işte yerliyede çamur atmaya bayılır avrupayada övmeyi çok sever yok hergün bi kavga facebookta t.t de kavga bide burda kavga birkerede eyv deyin geçin be kardeşim ben yerlide kullandım avrupada Allah bin bereket versin hepsindende ekmek yedim halada geçinmeye devam ediyorum şimdi benim bu yoruma bazı zıpçıktılar yine cins cins cevap verecektirler geçen gün 2harf kullandım adam o 2harf için bana markayı başladı övmeye biraz ilişkileri düzene koymamız şart arkadaşlar böyle giderse burası kalmaz...

tumosannn link=topic=68071.msg773983#msg773983 date=1379076111' Alıntı:
kımseyle ugrasmıyorum gelıp laf atıyorlar sonra kavga cıkıyor :) dusuncene saygı duyarım sende bnmkılere saygı duyarsan kavga cıkmaz anlş-*s :) saygı duyarım dusuncene fakat kımse kımseye durduk yerde sert cıkmaz :)

sende zerre kadar kötülük olsa ilk baş ben kavga ederim her konunu batırırım ama sen öylesine takılıyon biliyorum o yüzden kavgaya gerek yok

şerefli1 link=topic=68071.msg774033#msg774033 date=1379080126' Alıntı:
sende zerre kadar kötülük olsa ilk baş ben kavga ederim her konunu batırırım ama sen öylesine takılıyon biliyorum o yüzden kavgaya gerek yok
tşk abı yorumun ıcın lutfen artık su konuyu bırakalım, Actıgım konu hakkında yorum yapılacaksa yapılsın aksi taktırde kavgalar cıkıyor rica edıyorum. anlş-*s