TÜMOSAN BAHÇE TİPİ RESIMLER ----5285

Ynt: TÜMOSAN BAHÇE TİPİ RESIMLER ----5285

yasindemiralay link=topic=66963.msg762971#msg762971 date=1375287401' Alıntı:
Maşallah fotoğrafların hepsine baktım üşenmeden..Gerçekten çok güzel traktörün var değerini bil..Dönerlide çok güzel kaça aldın?

Tşkler bu fotolar alıntı donerlıde benım değil sadece fotolar var dıye koydum anlş-*s

yasindemiralay link=topic=66963.msg763051#msg763051 date=1375302668' Alıntı:
Abi maşallah traktörünü çok beğeniyorum... ))) )))

Saol kardesım burdakıler bag bahce tarımı yapmadıkları ıcın anlamaz bu traktorun kıymetını onlar ancak bos tarlada ılerı gerı yaparlar halbukı bır zeytınlık sur desem traktoru oynatamazlar ;D ;D anlş-*s

tumosannn link=topic=66963.msg763057#msg763057 date=1375303203' Alıntı:
Saol kardesım burdakıler bag bahce tarımı yapmadıkları ıcın anlamaz bu traktorun kıymetını onlar ancak bos tarlada ılerı gerı yaparlar halbukı bır zeytınlık sur desem traktoru oynatamazlar ;D ;D anlş-*s
Aynen abi bir keresin de ağaçların sırasının sonuna kasa yığdık...Bide dolu 60 kasa falan remorku bi daha doldurduk üstündekinide oraya atacaktık bi girdik yanlış sıraya girmişiz sıranın sonu kasalarla dolu alt sırayı karıştırmışız remorktada 60 kasa var ağaçlarda dar geri geri gittik ama ne gitme kırılmadık ağaç kalmadı meyve işi çok zor ve sıkıntılı ağaçların arasında çok battığımız oldu bahçeye girmedik traktör kalmadı traktörü çekmek için...Zaten bu sitede bi ben bi sen meyveciyiz galiba hep pancar dan bahsediyorlar... zuha-*-s zuha-*-s

yasindemiralay link=topic=66963.msg763074#msg763074 date=1375306028' Alıntı:
Aynen abi bir keresin de ağaçların sırasının sonuna kasa yığdık...Bide dolu 60 kasa falan remorku bi daha doldurduk üstündekinide oraya atacaktık bi girdik yanlış sıraya girmişiz sıranın sonu kasalarla dolu alt sırayı karıştırmışız remorktada 60 kasa var ağaçlarda dar geri geri gittik ama ne gitme kırılmadık ağaç kalmadı meyve işi çok zor ve sıkıntılı ağaçların arasında çok battığımız oldu bahçeye girmedik traktör kalmadı traktörü çekmek için...Zaten bu sitede bi ben bi sen meyveciyiz galiba hep pancar dan bahsediyorlar... zuha-*-s zuha-*-s

aynen öle burdakıler hep tarla ısı ekın ekıyorlar mısır pancar bızım gıbı ugrasını gormedım fazla ok-*-s