Traktörümün Gaz Pedalını Otomobil Tipi Yaptım

02.01.2016
2,334
3,121

Traktörümün eski gaz pedalı sağa doğru kaçık olduğu için kullanım esnasında sıkıntı yaratıyordu. Ayrıca küçük olduğu için uzun kullanım durumunda ayak tabanımı uyuşturuyordu. Daha konforlu olması ve bu olumsuzlukları gidermek adına yüzey alanını biraz genişlettim. Gerçekten çok güzel oldu. Tavsiye ederim.

Traktörümün eski gaz pedalı sağa doğru kaçık olduğu için kullanım esnasında sıkıntı yaratıyordu. Ayrıca küçük olduğu için uzun kullanım durumunda ayak tabanımı uyuşturuyordu. Daha konforlu olması ve bu olumsuzlukları gidermek adına yüzey alanını biraz genişlettim. Gerçekten çok güzel oldu. Tavsiye ederim.

Çok güzel olmuş güle güle kullanın. Fiat 780 ninde darmış babam genişletmiş çok rahat oluyor tümosanıda öyle yapacağım kısmetse.

Cenap turuncuya boya onu [emoji16]

harika olmuş,
eline sağlık cenap,
yani neden onları dipte bir yere koyarlar anlamıyorum.
insan traktörden indikten sonra,
20 adım yan yan gidiyor.
Artık bundan sonra traktörümüzde bizi rahatsız eden her alana müdahale edeceğiz. Bu arada senin tavsiyen üzerine sipiraş verdiğim hidrolik orta kol, 2-3 güne kadar gelir.

Guzel olmus Cenap abi eline saglik.Servis bizim gaz pedalini yumusatti,pompayi ayarladi,bi 10 beygir fark etti gibi bisey oldu.Rampalarda 1 vites fark etti.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96

Artık bundan sonra traktörümüzde bizi rahatsız eden her alana müdahale edeceğiz. Bu arada senin tavsiyen üzerine sipiraş verdiğim hidrolik orta kol, 2-3 güne kadar gelir.
hayırlı olsun,
beğenmediğin, sıkıntı yaratacak bir durumu olursa, ali beyle irtibat kurarsın,
ürününe garanti olur kesinlikle.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı