Traktör ikiye ayrıldı

Çoğu yerli ürünü ve traktörü almayın-aldırmayın.Her türlü arızada kullanıcı hatası diyorlar,fiyatlar fahiş,servis ücretleri yüksek ve kalitesiz. (genel konuşuyorum tümosanı bilmem etmem)

Burada avrupa alanlara yerli alın diyenlerin kaçı vestel kullanıyor? kaçı vw yerine fiat egea alıyor? niye bu kadar insan iphone kullanıyor? çünkü insan yerine koyuyorlar,adam gibi servisleri ürünleri kaliteli.

konu sahibine geçmiş olsun.

Tümosan traktörüm 115 bg ortadan ikiye ayrıldı garip olan saplamalar yerinde döküm koptu .
Yerli ürün dedinmi bi tırsar 2 adım geride durmaya çalışırım her türlü ürün için geçerli avrupa candır gerisi heyecandır! Tümosanı kuyrukta çok duyduk gerçi bu benim duyduğum 3-4 üncü bölünme vakası Allah sahibine bol para nasip etsin....

El değiştirdikten sonra tümo bozuldu kalite malite kalmadı millet ıcuz diue tümo erkunt hathat başak alıyoruz dağıldımıda ziyan paranla rezil oluyoruz dövüz yüksek olduğu sürece temiz avrupa traktörün yanından geçemeyiz avrupa almak için en az 400bin üs vermeliyim onu 10 yılda kazanamam yerliyle devam 2. El taraktörler avrupa 7y8000 cıvarı olmuş elimizde kalır bakım vs

Şu düz yolda giderken durduk yerde ikiye bölünen tümosanı bir görebilir miyiz? Zahmet olmazsa bir resmini koysun konuyu açan arkadaşta, ona göre yorum yapalım. Ona göre yerli mallarına sayıştıralım, gavur mallarına güzellemeler düzelim.Bir görmek istiyorum şu traktörü.Eğer resim gelmezse başka şeyler de yazacağım.
ne yazacaksın kardeşim yani boş laf yapmaya gerek yok.vazgeçin şu yerli sevdanızdan resim mi istiyorsun googleye yaz tümosan bölünme onlarca resim var.yazıktır günahtır ya.

Şu düz yolda giderken durduk yerde ikiye bölünen tümosanı bir görebilir miyiz? Zahmet olmazsa bir resmini koysun konuyu açan arkadaşta, ona göre yorum yapalım. Ona göre yerli mallarına sayıştıralım, gavur mallarına güzellemeler düzelim.Bir görmek istiyorum şu traktörü.Eğer resim gelmezse başka şeyler de yazacağım.
Bende mf 3085 ve 24 lu potinger ile ilçe yolunda giderken gece çukuru fark etmedik tam gaz olmasada süratli bir şekilde çukura girdik. Arka orta kol bağlantı yerleri koptu köye zor geldik. Devrilme tehlikesi bile oldu. Arkada ağır ekipman varken gerçekten çok dikkatli olmak gerekiyor.

ne yazacaksın kardeşim yani boş laf yapmaya gerek yok.vazgeçin şu yerli sevdanızdan resim mi istiyorsun googleye yaz tümosan bölünme onlarca resim var.yazıktır günahtır ya.
bütün markaların bölünme resimleri var google de. ona bakarak yorumlamamak lazım. hiçbir traktör düz yolda giderken bölünmez. çok afadersin anasını bellersen italmiş yerliymiş hepsi aynı.