Traktör değiştirecegim.

Arkadaşlar merhaba 98 model orijinal kabin 7056 var satıp 4wd Bir traktör alma niyetindeyim
70 ila 90 beygir sıfır alma niyetim var
Jd 5083 e 230 bin tl
MF 2635 190 tl
Case jx75c 220 civarı orta lama fiyatları aynı oranda MF biraz düşük oda 190.civari oda eski tip 30 yıllık sanzuman arkaya sahip blokta Hint Simpson..karar veremedim.. bugün TD 75 ve 90 bluemaster sordum yaklaşık 260 270 arası fiyat verdiler.. yıllık maxium 300 dekar yer işleyecek piyasaya çalışmayacak genelde kuru tarım yapıyor im balya mısır felan yok.. benim bı.marka saplantim.yok sağlam kafamı yormayacak fiyat ve kalite anlamında beni uzmeyecek hangisidir.. TD 90.la 2635 arasında 90 bin TL var bu kadar fark vermeye değer mi kafam karıştı.allak bullak oldu
Merhabalar öncelikle şimdiden hayırlı olsun karar aşamasında insanlar çok yorulur! 2635 kullandım bende düşünüyodum yaptığım araştırma ve şansımandaki eksik vites artı şatıl yoktu bende caydırıcı olmuştu birde hindistan üretm güvenmediğim bir ırk:)
Jx75c bende mevcut JD5093E de mevcut 2side güzel makina bence mf yi çıkar illa sıfır olucaksa deutzla geçen birlikte çalışma fırsatımjz oldu arazide jd5625 deutz5090e aynı işi çıkardı 2019 modeldi kabin içi sanki biraz dar geldi ama kullanıcısı yakıtta çok memnunmuş... Karar sizin ben jd beğeniyorum case deutz claas mf(büyük) güzel makinalar...

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin