Traktör Aşkına Buluşma... NH TL100A

Ynt: Traktör Aşkına Ankara Buluşması... NH TL100A

Arkadaşlar çok ' da kısa olsa müthiş bir gün yaşadık, buna vesile olan MUSTAFA ve SALİH arkadaşlarımıza çok teşekkürediyorum. Herşey bir yana iki samimi insan ile sohbet arkadaşı değilde, bir site sayesinde dost olduğumuza seviniyorum. BENİDE ONURLANDIRDIKLARI İÇİN SAĞOLSUNLAR.Konuyu Mustafa açmış ama yorum yapan arkadaşların hepsinedeteşekkürrederim. [glow=red,2,300]MUSTAFA ' NIN DEDİĞİ GİBİ, TLA NH JD MF FELAN BAHANE, İŞİN ASLI DOSTLUK VE TANIŞMAK ÇOKÇOK ŞAHANE...[/glow]
[shadow=red,left] TAVSİYE EDERİM.[/shadow]
anlş-*s anlş-*s

Bulduklu link=topic=8991.msg94642#msg94642 date=1226259593' Alıntı:
Mustafa abi o 7. resimdeki sigrayi tutren senmisin yoksa... :) :D
Fotoğraflarda Aramasın gözler MUSTAFA ' yı o şimdi çok uzaklarda. hayır mustafa değil, o sigara içen benim Hüseyin Gökoğlu Çok özürdilerim sigara ile fotoğrafta çıktığım için. kusuruma bakmayın arkadaşlar.EN YAKIN ZAMANDA BIRAKACAĞIM İNŞALLAH.(20 KERE DENEDİM EN FAZLA 3 GÜN DAYANABİLDİM) HALEN BIRAKMA ÇALIŞMALARIMDA DEVAM EDİYOR. O BENİ BIRAKMADAN BEN ONU BIRAKACAĞIM ÖĞLE İNANIYORUM.

konyaligencciftci link=topic=8991.msg95155#msg95155 date=1226407999' Alıntı:
Güzel paylaşım süper....Konya ' yada bekleriz buyrun gelin.....
KONYA ' YA 5 VEYA 6 KEZ GİTTİM GÜZEL ŞEHİR. MEVLANA TÜRBESİNE HER GİTTİĞİMDE UĞRADIM BİR FATİHA OKUMAK İÇİN AMA HİÇ SEMAVEN GÖSTERİSİNE GİTMEDİM, DENKGELMEDİ,GİDEN ARKADAŞLAR HAYRAN KALDIKLARINI SÖYLÜYORLAR. SEMAVENLERİ İZLERKEN İNSANDAKİ RUH HALİNİN DEĞİŞTİĞİNİ HİSSEDİYORSUN DİYORLAR. TEŞEKKÜRLER.

vay be kulüpteki arkadaşlara kardeşlere bak ya bende gelmek çok isterdim ama bi gün birlikte olursanız haberim olsun kısmetse gelirim vay be nekadar müthiş eğlenmişsnizdir yaw ah ben de olsam orda oh yakmıişsınız sigarada valla süper ya klübede bu yakışırdı helal kulüp kardeşlihi