Trakkulüp Buluşması Bereket TV Yayını (30.12.2014)

Ynt: Trakkulüp Buluşması Bereket TV Yayını (30.12.2014)

Buluşmaya katılmak kısmet olmadı, ama Bereket Tv sayesinde sizleri görmüş, tanımış oldum. Sanki buluşmaya katılmışım gibi heyecanla ve gururla izledim sizleri. İnşallah bir daha ki buluşmaya katılmak nasip olur. Ekran başında da olsa bu güzel buluşmaya bizi de ortak ettiği için, Bereket Tv ' ye teşekkürler.

fatihcastle link=topic=80213.msg951306#msg951306 date=1419966419' Alıntı:
Seneye gölbaşina bendesiniz şimdiden sözünü veriyorum ulaşimi cok kolay naviden de bulunur ☺
Bende merak etmiştim, seneye buluşmada ev sahipliğine kim talip olacak diye. Şimdi den teşekkürler Fatih.
Bu arada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Sanal arkadaşlıkların, gerçek arkadaşlığa dönüşmesine tanıklık eden bir Trakkulüp üyesi olarak,
Bereket Tv ekranlarında toprakla, traktörle iyi kötü ilgisi olan her kesin izlemesi tarifsiz bir heyecan ve keyifti.

nailyetek link=topic=80213.msg951337#msg951337 date=1419971583' Alıntı:
Bende merak etmiştim, seneye buluşmada ev sahipliğine kim talip olacak diye. Şimdi den teşekkürler Fatih.
Bu arada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Sanal arkadaşlıkların, gerçek arkadaşlığa dönüşmesine tanıklık eden bir Trakkulüp üyesi olarak,
Bereket Tv ekranlarında toprakla, traktörle iyi kötü ilgisi olan her kesin izlemesi tarifsiz bir heyecan ve keyifti.
nail abi ilk ben talip oldum herkezi beklerim tşkler

Tek buluşma yetersiz kalmaya başladı, kıştan çıkmadan Konya Fuarı, ardından İzmir olur, darı çizme sezonunda keyifli çekimler çıkar :D
Ankara artık bir gelenek oldu, nasılsa bu sene kar kış kıyamet yoktu.:D

alipasalierkan biz hiç çıkmamışız çekimlerde ya :D bir iki kere kulağımı gördüm evdekilere dedim işte şu benim kulağım diye inanmadılar :D

Gerçekten güzel bi ortam oldu inşallah önümüzdeki buluşmalarda sürekli programları geliştirerek ilerleyeceğiz :)