TrakKulüp Ankara Buluşması 2

Ynt: TrakKulüp Buluşması 2

Sabah 4 ' te Eskişehir ' den Kuyucaklı Uğur ' un arabasıyla yola çıktık, 7 gibi buluşacağımız yere vardık. Aynı vakitte Ayhan abi, Nail abi ve Fatih ' le buluşup beraberce bir yerde kahvaltı yaptık. Saat 10 ' a kadar biraz oyalandık, sonra buluşma yerine gittik. Salih, Okay abi ve Ali Ersin geldiler, son olarak da Çağrı geldi. Başladık muhabbete... :)

Geçen sene katılıp da bu sene katılamayan özellikle Hüseyin abi, Ozan abi ve Numan abi, Peçenekli ve Poyrazlı Salih ' i de aramızda görmek isterdik ama planlarımız uyuşmadı. Onları da aramızda görmek çok güzel olurdu, geçen seneden tecrübeyle. Hüseyin abiyle telefonla görüştüğümüzde sesi biraz kötü geliyordu, rahatsız olduğu için gelemediğini söyledi, buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ozan abi ve Numan abiden telefon bekledik son vakte kadar haber gelmeyince dağıldık. Daha sonra sağolsun Numan abi aradı, özür dileklerini iletti.

Bu buluşmada ilk kez tanıştığımız Ayhan abi, Nail abi ve Ali Ersin de sağolsunlar, çok güzel bir muhabbetin oluşmasını sağladılar. Hepsi çok canayakın kişiler. Okay abi zaten her zamanki gibi müthiş muhabbetleriyle üstadımız. :) Diğer tüm arkadaşlar zaten buluşmalarımızın vazgeçilmezleri.

İnşallah en kısa zamanda resimleri de atacağız. Buluşmamıza gelen, gelmeye niyet edip de gelemeyen herkese teşekkürler, bence çok güzel bir ortam oldu.

arkadaşlar buluşma çok güzeldi arkadaşlarla yüzyüze tanışmak çok güzeldi buluşmaya gelenlerdende gelmeyenlerdende Allah razı olsn.gelemeyenlerde üzülmesin sene buluşuruz inşallah...bize bu güzel ortamı yaşattığı için herkese teşekkür ederim..

ağır abi link=topic=26324.msg232734#msg232734 date=1260139818' Alıntı:
sıkı doslukların temelı atılmıs ama organızasyon eksıklıgı var bıraz katılım olmamıs :) KONYA TARIM 2010 17 - 21

,Mart ayında bulusmanın alasını gorun sız :D

Bende bir kaç tane farklı resim var. Fatih ' ten aldıklarım. Onları Fatih atmazsa bir kaç gün içinde bende atarım. Asıl resimlerin hası Okay abide var, onları bekliyoruz. :)

ağır abi link=topic=26324.msg232734#msg232734 date=1260139818' Alıntı:
sıkı doslukların temelı atılmıs ama organızasyon eksıklıgı var bıraz katılım olmamıs :) KONYA TARIM 2010 17 - 21

,Mart ayında bulusmanın alasını gorun sız :D

Gelmeyenler kendi kaybeder, kaybetti de. Gelenlere sorabilirsiniz. :) Hadi bakalım inşallah dediğin gibi olur da Konya fuarına baya katılım olur. :)

Fotoğrafları görmesem bile süper bir buluşma olduğuna eminim, çok şey kaçırdığımızıda biliyorum, iki adımlık yere gidemedim, ÖZÜRDİLERİM, 3 gündür bir rahatsızlığım vardı cuma günü eve mahkum oldum ve cumartesi günü kalkarım diyordum ama kalkamadım zor bir durum,
Katılan arkadaşların hepsine teşekkürler. tekrar özürdiliyorum.

gökoğlu link=topic=26324.msg232746#msg232746 date=1260145877' Alıntı:
Fotoğrafları görmesem bile süper bir buluşma olduğuna eminim, çok şey kaçırdığımızıda biliyorum, iki adımlık yere gidemedim, ÖZÜRDİLERİM, 3 gündür bir rahatsızlığım vardı cuma günü eve mahkum oldum ve cumartesi günü kalkarım diyordum ama kalkamadım zor bir durum,
Katılan arkadaşların hepsine teşekkürler. tekrar özürdiliyorum.

Düşünmen yeter Hüseyin abi, buluşma her zaman olur, sağlığına dikkat et yeter ki.

Güzel bir buluşma olmuş. Devamı süre gelir inşallah. Trakya tarafındaki arkadaşlar ilede bir buluşma olur inşallah. 17-20 Aralık tarihleri arasında Avrasya 2009 Tarım fuarı var. Ben gitmeyi düşünüyorum. Katılacak arkadaşlar varsa orada görüşebiliriz.