TL90A Ünlü 4/14 Dönerli İle Mısır Yerinde Sürümde

Tla ile Mısır anızlarını sürmeye başladık ünlü 4/14 geniş 85 ara mısır anızında tıkama olmasın diye tercih ettik gayet memnunum takviye 2 vites 2 tavşan 3 kamlumbağa yerine göre değişiyor. Şuanki Sürümde yakıt 3 litre yakıyor Çok diyenler olacaktır mısır yeri için normal Pompa enjökter ayarlarımı yapılı...

sketch-1604950756475.jpg
sketch-1604950818137.jpg
sketch-1604950897960.jpg

Tla ile Mısır anızlarını sürmeye başladık ünlü 4/14 geniş 85 ara mısır anızında tıkama olmasın diye tercih ettik gayet memnunum takviye 2 vites 2 tavşan 3 kamlumbağa yerine göre değişiyor. Şuanki Sürümde yakıt 3 litre yakıyor Çok diyenler olacaktır mısır yeri için normal Pompa enjökter ayarlarımı yapılı...

Ekli dosyayı görüntüle 53984Ekli dosyayı görüntüle 53985Ekli dosyayı görüntüle 53986
Muhammed abi sen buraya sap parçalayan çektin sap felan gözükmüyor bizim anızın üstünde 10 cm sap var yığın yapıp bırakıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 53984Ekli dosyayı görüntüle 53985Ekli dosyayı görüntüle 53986
Kolay gelsin güzel iş olmuş bende cumartesi sürdüm neredeyse pullukları tarlada bırakacaktık 30cm altı beton çok kurak ne kadar yaktığına bakmadım 2 yakmıştır 2000devire dayandığı oldu

• Beğen
Tepkiler: Muhammet koyuncu

Kolay gelsin ağam
Bizde kurak devam ediyor daha pulluk takan yok
Sağolasın Ağam bizdede geçenlerde bi çilenti oldu şükür mısır yerleri sürülüyor bölgenin birisine bizdede daha pulluk işlemez bi yağış daha bekleyecez
Kolay gelsin tl90 çok güzel gidiyor
Sağolasın kardeşim
Kolay gelsin.
2 gün önce yazdan Çizel çektiğim anız tarlamda trakya toprağında sürüm denedim toprağın 20 cm altı beton gibi çok zor sürüm oldu 5 li 14 numara pulluğun bıçak demiri koptu gerçekten aşırı kurak.Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin.
Sağolasın abi bizdede yağış olduda mısır yerleri sürülüyor buğday anızlaranı pulluk işlemiyor sert burdada inşallah hayırlı rahmetler gelir
Muhammed abi sen buraya sap parçalayan çektin sap felan gözükmüyor bizim anızın üstünde 10 cm sap var yığın yapıp bırakıyor.
Sağolasın kardeşim yok sap parçalayan çekmedim köyün bütün koyunları yayıldı sap koymamışlar [emoji3] [emoji3]
Konya karapınar kardeşim
Eline koluna sağlık Muhammed kardeşim.Benim dönerlinin aralar 91.5 cm.Toprakta tavlıymış.
Sağolasın abi toprak tavlı geçenlerde bi çilenti oldu mısır yerleri çabuk aldırır yazdan gönenli
Bereketli olsun , kolay gelsin.
Bizde yağış yeterince var hatta yaşa dönmeye başladı.
Tarlalar üzerinden biraz kurusa buğday ekimine başlarız.
Sağolasın Hocam sizede bereketli olsun ekilir daha
Kolay gelsin güzel iş olmuş bende cumartesi sürdüm neredeyse pullukları tarlada bırakacaktık 30cm altı beton çok kurak ne kadar yaktığına bakmadım 2 yakmıştır 2000devire dayandığı oldu
Sağolasın Abi bizdede mısır yerleri tavlı bazı bölgelerde oda yok beton gibi yağış bekleyecez kurakta sürmek ayrı bi eziyet abi yaa hayırlısı ile yağışlar geleydi