teyb resetleme

2014 model td90 traktor var flashla muzık dınlıyorum teyb tusa bastıgın zaman farklı işlev yapıyor sankı virüs bulaşmış gibi ne yapmalıyım reset atma şansımız var mı

Pek öyle bilgim yok ama flashla çalışıyorsa bir rom yani programı yani yazılımı vardır diye düşünüyorum. Çağımızda değişik insanlar var. Kötü niyetli. İster kendini kanıtlama de ister korsan isterse başka birşey. Adamın biri çıkıpta bu flashla çalışan teypleri hedef aldıysa şaşırmam. Teyp update oluyorsa programı bozulmuş olabilir. Bence hangi marka ise servisini arayıp sorun ve yardım isteyin. Eğer yazılımda bir bozulma oldu ise reset kurtaracağını sanmam. Reset benim bildiğim ayarları fabrika ayarına dönüştürüyor. Programa bir etkisi olacağını sanmam. Update oluyor ise büyük ihtimal internet sitesinde update programı vardır diye düşünüyorum. Suda kaçtıysa sapıtabilir yada kısa devrede olabilir. Bence servisini arayıp yardım isteyin. Sizi yönlendirirler.

• Beğen
Tepkiler: By.38
Selam aleyküm teyibin ön tarafında kücük iğne deliği gibi bir delik var ise,teyb calışır vaziyette iken flas bellegi ilk önce çıkar ve sonra bir iğne ile o deliğe 3 saniye içine dürt, sonra teyb açılıp kapanacak resetlenmiş olacak kolay gelsin , bu gibi durumlarda servismi olurmuş ya boşuna paramı vereceksin, servis ile uğraşma saygılarımla

Selam aleyküm teyibin ön tarafında kücük iğne deliği gibi bir delik var ise,teyb calışır vaziyette iken flas bellegi ilk önce çıkar ve sonra bir iğne ile o deliğe 3 saniye içine dürt, sonra teyb açılıp kapanacak resetlenmiş olacak kolay gelsin , bu gibi durumlarda servismi olurmuş ya boşuna paramı vereceksin, servis ile uğraşma saygılarımla
Kardeşim mrb benim teyip ile manuel arama yaptığımda 20 20 atlıyo nasıl yapılır